מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

רכבי שירות הסעות

חברת הסעות תלויה במידה רבה בצי הרכבים העומד לרשותה. ההנחה היא שכמה שיותר רכבים יבטיחו מענה על שורה ארוכה של צרכים ומטרות, אולם בפועל מתגלים לא מעט פרמטרים נוספים המשפיעים על המשוואה. אז אילו רכבים מומלצים עבור שירות הסעות וכיצד ניתן למצוא אותם? במאמר הבא ננסה להביא תשובה

מערכת קמש | 7/4/14
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

שירותי חברת הסעות

שירותי חברת הסעות
חברת הסעות מציעה שירות ייחודי המבטיח יתרונות מגוונים. באמצעות שירותי הסעות ניתן לחסוך בהוצאות דלק וביטוח על רכב פרטי, להבטיח זמן איכות משותף במהלך טיולים ברחבי הארץ וליהנות גם מהתאמה לצרכים של ילדים, קשישים או בעלי מוגבלויות.

יחד עם זאת, חברת הסעות לוקחת על עצמה לא מעט אחריות. היא חייבת להעסיק נהגים מנוסים המכירים היטב את שבילי הארץ ואת האתרים הבולטים. חברה מקצועית מכשירה גם קציני בטיחות, שתפקידם לבדוק את הרכבים מדי יום ולהבטיח את תקינותם המכאנית והחזותית. אך מעבר לכך, החברה חייבת לבחור היטב את הרכבים שישרתו אותה ואת הלקוחות.

פרמטרים להשוואה בין רכבי הסעות

אי אפשר לשים את האצבע על דגם ספציפי או יצרנית רכב אידיאלית עבור שירותי הסעות. לכל יצרנית רכב יש יתרונות וחסרונות אחרים, הבאים לידי ביטוי בהמון דגשים ותיקים וחדשים. הדרך למצוא רכב מומלץ ומתאים לשירותי הסעות היא לבדוק את הפרמטרים הבאים:

א. מפרט טכני – לא משנה אם מדובר על אוטובוס, מידיבוס, מיניבוס, מונית או רכבי VIP, המפרט הוא פרמטר משמעותי בהרכבת צי הרכבים של חברת הסעות. עליה לבדוק את נפח המנוע של הרכב, נתונים על תפוקה וכ"ס, צריכת דלק וגודל מיכל, תאוצה, מהירות מקסימאלית ועוד. רק באמצעות איסוף מידע על המפרט הטכני ניתן להביא לידי ביטוי את היכולות של נהגי הסעות בדרך הבטוחה והטובה ביותר.

ב. אבזור – מבחינת נוסעים המשתמשים בשירותי הסעות, אבזור הוא אינו פריבילגיה. האבזור קובע את הרמה והחוויה של הנסיעה. רוב הנוסעים לא מוכנים היום להתפשר על רכבי הסעות ממוזגים, מרווחים ובטוחים. חברת הסעות המעוניינת להרחיב את צי הרכים הקיים או לחילופין להקים צי חדש חייבת לבדוק את האבזור, לרבות מערכות המולטימדיה, המיזוג, תאי המטען ועוד.

ג. אמינות – כל חברת הסעות יודעת עד כמה חשוב להרכיב צי עם רכבים אמינים. האמינות נמדדת לפי כמות התקלות הבלתי צפויות המתרחשות ברכב, לפי הוצאות הטיפול הקבועות וגם לפי פעולות התחזוקה המומלצות. רכב אמין לא יפתיע לרעה את חברת ההסעות ויאפשר לה להציע שירות מדויק, תוך עמידה מושלמת בלוח הזמנים שנקבע מול הלקוח.

לסיכום, השאלה איזה רכב מומלץ עבור שירותי הסעות לא יכולה לקבל תשובה חד משמעית. הדרך לענות על השאלה הזו היא להביא בחשבון פרמטרים כמו מפרט טכני, אבזור ואמינות היצרנית. כך ניתן להבטיח רכישה מוצלחת של רכבים עבור שלל שירותי הסעות במגזר הפרטי והציבורי.
באדיבות אור בוס – הסעות בכל הארץ
מערכת קמש | 7/4/14