מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

חמישה כללים לבחירת חברת השכרת רכב באיטליה

נוסעים לחופשה משפחתית באיטליה? מתכננים לשכור שם רכב? להלן חמישה כללי ברזל לבחירת חברת השכרת רכב באיטליה

מערכת קמש | 10/3/14
מתוך קטגוריית פרטי

כאשר אתם יוצאים לחופשה באיטליה עם או בלי המשפחה ואתם מתכננים נסיעות ממקום למקום, מעיר לעיר וכדומה, מומלץ לשכור רכב. למרות מערכת הרכבות הטובה והמהירה באיטליה התנהלות ברכב פרטי בזמן חופשה הרבה יותר נוחה ומתאימה למרות העלות היקרה יותר, ואם אתם עם כל המשפחה זה יהיה זול יותר מלהתנהל ברכבות עם כולם.
על מנת לשכור רכב באיטליה באופן מוצלח להלן כמה כללים חשובים לבחירת חברת השכרת רכב באיטליה.

הכללים החשובים בהשכרת רכב באיטליה

הכללים החשובים בהשכרת רכב באיטליה
• כלל ראשון – הגיל המינימאלי לנהיגה ברכב שכור באיטליה הוא 21-23, ויש חברות שאינן משכירות לנהגים מתחת לגיל 24. יש לבדוק זאת היטב לפני הזמנת הרכב.
• כלל שני – יש להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי לנהיגה באיטליה, כי גם אם לחברת ההשכרה מספיק לדעת שיש לכם רישיון ישראלי בתוקף, החוק באיטליה מחייב רישיון בינלאומי אותו תוכלו להוציא בקלות בארץ.
• כלל שלישי – עליכם לבחור היטב את סוג הרכב. יש חברות השכרה המשכירות רכבים קטנים ואלה לא נוחים לנהיגה למרחקים על האוטוסטראדות של איטליה שבהם המהירות המותרת יכולה להגיע ל 130 קמ"ש. בכבישים הבינעירוניים המהירות המותרת היא 90 קמ"ש ובדרכים עירוניות 50 קמ"ש. בדקו היטב עם חברת ההשכרה שיש להם רכבים שמתאימים לכם ולצרכים שלכם לפני ההזמנה. וכמו בארץ, ככל שהרכב שתרצו יהיה משוכלל ויוקרתי יותר מחירו יהיה יקר יותר גם באיטליה. יש הבדלי מחיר בין הדגמים השונים, בין רכב עם או בלי הילוכים אוטומטיים וכדומה.
• כלל רביעי – ביטוח והשתתפות עצמית. כמו בהשכרת רכב בארץ יש לבדוק את הביטוח של הרכב ומה הוא כולל, ומה היא ההשתתפות העצמית שלכם במקרה של תאונה או תקלה. חשוב ביותר לבדוק זאת כאשר אתם מתכננים לחצות את הגבול לצרפת או שוויץ כי לא תמיד הביטוח מכסה במקרה של תאונות במדינות אלה.
• כלל חמישי – השכרת רכב מהארץ. בכל מקרה מומלץ לשכור רכב באיטליה עוד לפני הנסיעה, ולא מומלץ להשאיר זאת לרגע האחרון בשדה התעופה. במקרים רבים תאלצו להתפשר על רכב שאינו מתאים לכם או על מחירים שאינם נוחים לכם. בצעו את ההזמנה מהארץ לאחר שתעשו השוואת מחירים בין חברות השכרת רכב שונות באיטליה. אם אתם מתכוונים לעשות מסלול לא מעגלי (לא לחזור לנקודת המוצא שלכם) אלא להתחיל ברומא (למשל), ולסיים את הטיול בנאפולי בררו אם יש אפשרות להחזיר את הרכב בנקודת הסיום של הטיול שלכם על מנת שלא יגבו מכם סכומי כסף גדולים בתום הטיול.
השכרת רכב באיטליה אינה צריכה להיות משימה מסובכת או מורכבת מידי, ואת הכל ניתן לעשות כיום דרך האינטרנט. אם אתם מתלבטים וזו הפעם הראשונה שלכם בקשו המלצות מחברים או התקשרו לסוכנות נסיעות המתמחה באיטליה, והם ישמחו לעזור לכם במציאת חברת השכרה עבורכם.

מערכת קמש | 10/3/14