מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מדוע מומלץ להשכיר רכב בירושלים?

ירושלים היא עיר גדולה ומסובכת להתמצאות ללא כל עוררין. מי שמגיע לירושלים בפעם הראשונה וודאי מופתע מן ההבדלים בין השכונות השונות, מן הירידות והעליות, ובעיקר מן הצפיפות. מעבר לכך, כניסה עם רכב פרטי לירושלים מחייבת תשלומי עתק על חניה. יחד עם זאת חשוב לדעת, כי את כל החסרונות הללו ניתן לבטל כיום באמצעות השכרת רכב במחיר הוגן ומשתלם ביותר.

| 6/3/14
מתוך קטגוריית פרטי

מתכננים חופשה בירושלים? אין לכם רכב? בואו להבין מדוע כדאי להשכיר רכב בבואכם אל העיר.
אלו היתרונות של השכרת רכב בירושלים כיום:

א. נוחות – חברות השכרה מעמידות לרשות הלקוח צי רחב מאוד של רכבים. כל אחד יכול למצוא את הרכב המתאים לאופי הביקור שלו בירושלים.

משפחות רבות מעדיפות בדרך כלל רכבים גדולים ומרווחים ביותר, בעוד בני זוג בחופשה רומנטית יבררו דווקא לגבי רכבי מיני קומפקטיים. ההשכרה היא השקעה משתלמת הבאה לידי ביטוי בתנאים אופטימאליים עבור הביקור בירושלים.

ב. עלות – משתלם יותר מבחינה כלכלית לבצע השכרת רכב בירושלים מאשר להגיע עם רכב פרטי. רכב שכור בירושלים מחזיק בהיתרים הדרושים על פי חוק, ניתן לאסוף אותו בסניפים אשר מפוזרים בצורה נוחה ברחבי העיר, ובמקרים רבים הוא כולל גם שעות חניה מטבע הדברים.

ג. תמיכה ושירות - השכרת רכב בירושלים מלווה במתן תמיכה ושירותי דרך במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. לא כל בעלי הרכבים מחזיקים בשירות כזה במסגרת ביטוח הרכב הפרטי שלהם, ועל כן היתרון הזה של השכרת רכב בירושלים בולט באופן מיוחד.

ממי שוכרים רכב?

ממי שוכרים רכב?
ההמלצה העיקרית היא לבחור בחברת השכרה מוכרת, אמינה ומקצועית. עדיף לשלם מחיר מעט גבוה על שירות ההשכרה, מאשר להתאכזב מרכב תקול או נטול פוליסת ביטוח בתוקף. נסו לקבל המלצות על חברות השכרה בירושלים, ואל תתביישו לתאם פגישת היכרות לא מחייבת.
בין אם מדובר על השכרת רכב למספר ימים או על השכרה לשעות בודדות בלבד, השקיעו בבחירת רכב המתאים לצרכים שלכם, ותוכלו להפיק את המרב מהפוטנציאל של עיר הקודש ללא כל צל של ספק.
| 6/3/14