מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מדוע חשוב לבחור חברת הסעות עם אישורים ורישיונות?

בחירת חברת הסעות קבועה ובייחוד כשמדובר בבחירת חברת הסעות לתלמידים, מצריכה בדיקה מדוקדקת של נתוני חברת ההסעות.

| 27/2/14
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

יש דברים רבים אשר אנו בודקים כשאנו צריכים לבחור חברת הסעות, אבל הדבר הבסיסי שעמו תמיד נתחיל הוא בדיקה של רישיונות ואישורים אשר אמורים להיות לחברה.

אם אתם זקוקים לשירותי הסעות, לכל מטרה שהיא, חשוב מאד לבדוק כמה דברים מראש. הבדיקה הראשונה שאותה עושים לפני הכל היא בדיקת האישורים והרישיונות של החברה. למעשה, כבר בדיקה ראשונית זו, תוכל לסייע לכם לסנן את ההצעות. לא פעם הצעות אשר נראות מפתות מאד בהתחלה - מתגלות כבעייתיות, כאשר מגלים כי אין לחברה אישור. אך למה זה חשוב?

למען הביטחון שלכם

למען הביטחון שלכם
● מקצועיות הנהגים - נהג אשר עובד בחברת הסעות צריך להיות עם רישיון נהיגה בדרגה מתקדמת, לעבור תדריכי בטיחות כל כמה חודשים, להקפיד על שעות שינה מספקות, וכמובן להתנהג באופן שירותי ונעים. ברגע שלנהג אין רישיון תקף - אין לכם שום דרך לדעת עד כמה הוא כשיר לנסיעה.
● בטיחות הרכבים - כאשר לחברת הסעות יש רישיון, סימן שצי הרכבים שלה עובר בדיקות תקופתיות במוסכים מורשים. רכבי הסעות חייבים להיות בטוחים מא' ועד ת'. כך הם שומרים על רמת כשירות גבוהה, והחשש לתקלה ברכב בזמן הנסיעה, קטן עד לרמה אפסית.

● ביטוח - לחברת הסעות עם רישיון, יש גם פוליסת ביטוח מתאימה, למקרה שבו חלילה וחס תקרה תאונה, כולל ביטוח צד ג' לנוסעים ברכב. ברגע שלחברה אין שום אישור, אפשר שגם אין לה פוליסת ביטוח, והדבר כמובן עלול לגרום להוצאות מיותרות מצדכם, על תביעה בבית משפט.
● ליווי מיוחד - לחברת הסעות עם אישורים ורישיונות יש יכולת גם לתת מענה מורכב לאוכלוסיות מיוחדות - ילדים, קשישים, אנשים עם מוגבלות פיזית או נפשית, וכו'.

לא מתפשרים בתחום

חשוב מאד לציין, כי הנושא של רישיונות ואישורים לחברת ההסעות, הוא דבר אשר יש להקפיד עליו בחומרה. ברגע שמנהל החברה מתחיל להתפתל ולספק תירוצים בנושא - זה הזמן להמשיך לחברה הבאה. למידע נוסף - חברת שירן הסעות.
| 27/2/14