מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

כיצד אוטובוס טיולים הוא כמו מלון על גלגלים?

במידה ואתם מתכננים טיול ארוך טווח בחלקים שונים בארץ עבור קבוצת מטיילים, חשוב מאד לזכור שאחד מהגורמים הראשונים שאתם צריכים ליצור עימם קשר - זוהי חברת הסעות, שאתם תוכלו לסמוך עליה בעיניים עצומות.

| 13/2/14
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

חברת הסעות, תוכל לספק לכם אוטובוס טיולים צמוד לקבוצה שלכם, אשר יהיה אתכם בכל מסלול ברחבי הארץ. כפי שתראו בהמשך, התפקיד של אוטובוס הטיולים, הוא הרבה מעבר הובלה של הקבוצה מנקודה א' לב'. במובנים רבים, אפשר לומר שאוטובוס הטיולים, הוא ממש כמו בית מלון שנוסע על גלגלים. איך זה בא לידי ביטוי?

כל השירותים באוטובוס אחד

מושבים נוחים - אחד מהמאפיינים הבסיסיים ביותר לאוטובוס טיולים מוצלח, הוא המושבים שלו. אוטובוס טיולים חייב לכלול מושבים נוחים ומרווחים במיוחד. יש לזכור, שהנסיעות באוטובוס יכולות לא פעם להיות ארוכות, ולהימשך אף יותר משעתיים. בתנאים הללו, אנשים ירצו לנוח, להתרווח לאחור, ואף לעצום עיניים ולתפוס תנומה קלה. ברור שהבסיס לכך, הוא מושבים נוחים במיוחד, שיאפשרו לשבת בנינוחות גם במשך נסיעה ארוכה. כמובן שאוטובוס טיולים איכותי - יספק לכם ולכל הנוסעים את המושבים האיכותיים ביותר שיש, שיתמכו בהם גם בנסיעות ארוכות.

נהג מקצועי -כמובן שחברת ההסעות, אמורה לספק לכם לא רק אוטובוס טיולים איכותי, אלא גם נהג. כשם שתפקידו של האוטובוס הוא הרבה מעבר לנסיעה עצמה, כך גם תפקידו של הנהג. לא מספיק שהנהג יסיע אתכם. ראשית, הוא צריך להקפיד על כל כללי הבטיחות, וכך להפוך את הנסיעה לחוויה נעימה. מעבר לכך, הנהג צריך להיות אדם מסביר פנים, נעים הליכות, נותן שירות, ומקצועי לעילא ולעילא. ממש כשם שצפה שפקיד הקבלה או החדרנית במלון יהיו אנשים נעימים - הדבר אף חשוב שבעתיים עם הנהג של חברת ההסעות, שכן הקבוצה והוא צפויים להיות ביחד שעות רבות, ולעתים אף מספר ימים.

בידור ופנאי - במהלך הנסיעה באוטובוס טיולים, חשוב מאד שברכב יהיו גם אמצעים, שיאפשרו לכל הנוסעים להעביר את הנסיעה בנעימים. בין השאר, אוטובוס טיולים צריך לכלול מערכת סאונד, שתאפשר לכולם לשמוע רדיו או תקליטור CD שיוכנס למערכת. מוזיקה היא דרך נהדרת להעביר את הזמן, אבל היא לא הדרך היחידה. בין השאר, האוטובוסים מצוידים כיום גם בטלוויזיה עם מסך LCD, שמאפשר לצפות בסרט או בערוץ טלוויזיה, וכך להעביר בנעימים את הנסיעה. באוטובוס יש גם מערכת כריזה, כך שהמדריך של הקבוצה יכול לערוך הפעלות שונות לאורך הנסיעה הארוכה. ממש כשם שבבית מלון יש צוות הוואי ובידור - גם באוטובוס יש אפשרות ליהנות.

מיזוג איכותי - כמובן שכל אוטובוס שמשמש קבוצת מטיילים, חייב לכול מערכת משוכללת למיזוג אוויר. האקלים בארץ יכול להיות קר או חם במיוחד, וחשוב שבתוך האוטובוסים, המטיילים יחושו בנוח.

ולכן לא מתפשרים

ולכן לא מתפשרים
על כן, בבואכם לבחור אוטובוס טיולים, חשוב מאד שתהיו קשובים לצרכים של המטיילים. כדאי לפנות למספר חברות הסעות, לבחון את האוטובוסים שלהם, ואת טיב השירות שהם יכולים לספק, וכך תוכלו להעניק למטיילים חוויה בלתי נשכחת.
| 13/2/14