מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

כיצד אוטובוס מפואר ישרת את בתי המלון?

לא מעט מבתי המלון בארץ, מעוניינים לספק שירותי VIP לאורחים המכובדים ביותר. בין השאר, השירותים הללו כוללים חדרי VIP יוקרתיים, וסוויטות מלכותיות במיוחד.

| 13/2/14
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

מעבר לכך, אותם אורחים מבקשים מפעם לפעם להגיע ליעד מסוים, בסמוך למיקומו של בית המלון, או שהם אף מבקשים לצאת לטיול. לכן, בתי המלון מעוניינים ליצור קשר עם חברת הסעות, אשר תוכל לספק להם אוטובוס מפואר, לטובת האורחים המכובדים שבמלון. חשוב מאד להבין מהם המאפיינים של האוטובוסים המפוארים, ובמה הם שונים מרכבי ההסעות הרגילים, שאפשר שלא נתקלתם בהם עד היום.

מה הופך את האוטובוס למפואר?

מושבים - המושבים שיש בתוך אוטובוס מפואר שמספק לבתי המלון, שונים לחלוטין מהמושבים הרגילים שאתם מכירים מהאוטובוסים, והם מזכירים יותר את המושבים שיש במטוסים במחלקת העסקים. מדובר על מושבים מרווחים, עם משענת מתכוונת, ועם הדום אוטומטי שמאפשר להרים את הרגליים, להישען לאחור ולהתרווח. המושבים כוללים כריות אורתופדיות, שנותנות לנוסעים את התמיכה המושלמת. כך, גם אם מדובר על נסיעה ארוכה יחסית - אנשים לא יחושו בכך כשהם שוקעים במושבים האיכותיים.

מערכות סאונד ובידור - בתוך כל אוטובוס מפואר, יש כל נוסע ונוסע את האפשרות לשמוע את המוזיקה האהובה עליו. בניגוד לאוטובוס רגיל, שבו יש מערכת סאונד כללית, הרי שבאוטובוסים מפוארים שמיועדים ללקוחות VIP, יש אפשרות לכל אדם ליהנות מהמוזיקה האהובה עליו. יש חיבור לאוזניות אישיות, עם אפשרות לבחור בין ערוצי רדיו, ולעתים גם בין ערוצי מוזיקה שונים. בחלק מהאוטובוסים המפוארים יש גם מערכת בידור אישית, עם מסך טלוויזיה אישי, ואפשרות לבחור מתוך עשרות סרטים שונים, בכדי להעביר את הנסיעה בנעימים.

אוכל ושתיה - ידוע שאורחים מכובדים בבתי מלון, רוצים ליהנות משתיה ואוכל גם בזמן הנסיעה באוטובוס. לכן, מצוידים האוטובוסים המפוארים גם במיני בר, אשר מגיש משקאות קלים (אך לא אלכוהוליים). מעבר לכך, בתוך האוטובוסים המפוארים אפשר למצוא מכונות אספרסו, עם אפשרות להקצפת חלב, כך שאפשר להגיש גם שתיה חמה תוך זמן קצר.

מחשבים ואינטרנט - כל אוטובוס מפואר מצויד בשקעים אישיים, לטובת הנוסעים שמעוניינים להביא עימם את המחשב האישי שלהם, ולטעון אותו במהלך הנסיעה. נוסף על כך, באוטובוס המפואר יש Wifi שנותן אינטרנט אלחוטי וחופשי לנוסעים. הדבר רלוונטי לא פעם ללקוחות עסקיים של בתי המלון, שמעוניינים לעבוד תוך כדי הנסיעה.

מעקב אחרי הנוף ובידוד - מצד אחד, לאוטובוסים מפוארים יש מערכות בידור ברמה גבוהה, אשר יכולות לאטום את השמש החזקה מבחוץ וגם לחסום את הרעשים שהאוטובוס משמיע. אז מה עושה נוסע שרוצה לראות את הנוף? פשוט - באוטובוסים המפוארים יש מצלמה שמתעדת את הנוף, ומקרינה אותה על מסך אישי בגב המושבים. כך אפשר גם ליהנות מתנאי אקלים נוחים, אך גם לראות את הנוף נסיעה.

איך מזמינים את השירות?

איך מזמינים את השירות?
בתי מלון שמעוניינים להזמין אוטובוס מפואר לטובת האורחים שלהם, צריכים ליצור קשר עם חברת הסעות מוכרת ואיכותית. חברת ההסעות מספקת אוטובוסים בשירות VIP, שנחשבים מפוארים ויוקרתיים מיוחד, ומותאמים במיוחד לאורחים.
| 13/2/14