מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

חלפים לדגמי כל המשאיות

לפעמים אין ברירה וחייבים להחליף את חלקי החילוף של המשאית. בדרך כלל חלקים אלה יוחלפו במוסכים המורשים על פי סוגי המשאיות השונות. ההמלצה על החלפת החלקים יכולה להגיע מפי נהג המשאית עצמו, אשר מבין ויודע על החלק הפגוע, או על ידי עובד המוסך המטפל במשאית ומעיר את תשומת ליבו של הנהג. על פי רוב, ההמלצה היא לרכוש חלפים מקוריים למשאיות, אולם לפעמים לא תהיה ברירה אלא להסתפק בתחליפים.

| 11/2/14
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

חלפים למשאיות – ממי כדאי לרכוש?

לפעמים כאשר חלק מתקלקל, הוא חייב להיות מוחלף באחר. היתרון של חלפים למשאיות מקוריים הינו ברור ביותר. חלפים אלו יוצרו והותאמו עבור המשאית הספציפית שלך, באופן אשר יהיה מדויק ביותר והטוב ביותר. את החלפים אפשר לקנות מיבואנים מורשים, או מוסכים מורשים אשר משווקים חלקים אלה. לרוב מחלקת הרכש תוכל לטפל בבעיות אלו, במהירות וביעילות הדרושה.

יש לקחת בחשבון כי הזמנתם של חלקי חילוף למשאיות מקוריים לוקחת לפעמים זמן, ולכן המשאית עלולה להיות מושבתת למספר ימים. פעמים רבות, ישנה אופציה לקבלת רכב חלופי, אשר תוכל לסייע עלייך את תהליך התיקון כולו. לפני קבלת החלק, יש לבדוק את לוגו החברה, על מנת לוודא כי החלק שקיבלת אכן מקורי, כמו גם את תעודת האחריות המתלווה אליו. בכל בעיה נוספת כדאי להתייעץ עם עובדי המוסך אשר מנוסים בבעיות אלו.

חלפים למשאיות בעלי אחריות

חלפים למשאיות בעלי אחריות
חלפים למשאיות מקוריים הינם אמינים ומקצועיים ועשויים לשפר ולשדרג את הנסיעה במשאית. אולם חלק חשוב באיכות הנסיעה, הינו תהליך ההרכבה של החלק החדש. כאשר אופן ההרכבה ייעשה בחוסר מקצועיות, או בחוסר דיוק, הוא לא יוכל להיות יעיל ולבצע את פעולתו. ולכן, נדרש מוסך מורשה אשר מתמחה בסוג זה של החלפות, וסוג זה של משאית, על מנת לספק ללקוח את שביעות הרצון המלאה מהשירות.

לפני הקנייה, יש לשאול על תעודת האחריות אשר מתלווה למוצר, בכדי להיות בטוח מפני תקלות חוזרות ונישנות בעתיד. בכל בעיה, תוכל לפנות בחזרה למוסך המרכיב ולשטוח את טענותייך. שירות אמין ומקצועי לכל אורך הדרך- מובטח.
| 11/2/14