מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

שירותי הובלות לעסקים ברמה גבוהה

כאשר אדם פרטי מעוניין בשירות הובלות, הוא מצפה כמובן שהשירות יהיה ברמה המקצועית הנדרשת. כאשר איש עסקים מעוניין בכך - השרות כבר צריך להתאים את עצמו לציפיות שלו.

| 28/1/14
מתוך קטגוריית קמש לעסקים

אילו שירותי הובלות נדרשים לעסקים?

הובלת משרדים - אולי השירות הנפוץ ביותר לעסקים, הוא השירות של העברת משרדים והובלתם. הובלת משרדים נדרשת עבור כל עסק אשר פועל בתווך משרד, כאשר כל כמה שנים - מעוניינים לעבור למתחם חדש, איכותי ויוקרתי יותר. במסגרת השירות של העברת משרדים, יש כמובן דגש על מגוון רחב מאד של שירותים נוספים. בין השאר, שירותי פריקה ואריזה ברמה גבוהה, ביטוח מתאים לתכולה יקרה, הובלה של ציוד תקשורת, שירותי מנוף להובלת חפצים כבדים, וכיו"ב. הדגש בתחום של הובלת משרדים הוא על כך, שהמשרד יעבור בשלמותו, עם כל הציוד, כמה שיותר מהר, בכדי שהעסק יוכל לחזור לשגרת עבודה בהקדם האפשרי.

שירותי אחסון - חלק חשוב מאד בשירותי ההובלות שניתנים לעסקים, הוא דווקא בתחום האחסון. האחסון נדרש לעסקים מעת לעת, בעיקר כאשר יש הצטברות של חומרים בארכיון, כאשר יש מעבר הדרגתי למתחמים חדשים, וכן במעברים הדרגתיים למדינה זרה. שירותי האחסון כוללים כמובן אריזה והובלה של כל הציוד שיש לאחסן, ולאחר מכן הצבתו במחסנים שמורים היטב, כאשר אין חשש שיקרה דבר מה לציוד. בבוא העת, במידה ותרצו בכך - תוכלו להזמין שירות של הובלה ופריקה של הציוד המאוחסן, בחזרה עסק.

שילוח בינלאומי - יש לא מעט בתי עסק, אשר נדרשים מעת לעת לייצא או לייבא טובין ממדינה זרה. מדובר על תהליך מורכב במיוחד, עם הביטים מיוחדים של מיסוי, אחריות וביטוח. חברת הובלות מקצועית , בעלת ניסיון בהובלות לעסקים, תשמח לספק לכם שירות של שילוח בינלאומי, אשר יטפל בכל הפריטים ממדינה זרה או למדינה זרה, מההתחלה ועד הסוף.

הפצה בקווי חלוקה - חלק מבתי העסק נדרשים ליצור קשר עם חברת הובלות, משום שהם מעוניינים להוביל דרך קבע מוצרים בקווי חלוקה קבועים. מבחינה זו, יש כמובן הבדלים בין בתי העסק השונים, אך ככלל חברת הובלות תשמח לספק לכם שירות קבוע בקווי חלוקה שנקבעו מראש.

והכל ברמה הגבוהה ביותר

והכל ברמה הגבוהה ביותר
מה המשותף לכל השירותים שמנינו? איכות וטיב השירות כמובן! השירות של הובלות לעסקים, בין אם מדובר על העברת משרדים, שילוח בינלאומי, אחסון, הובלות מיוחדות, קווי חלוקה וכו' - תמיד ניתן תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, כך שכל דבר שתבקשו להוביל - יגיע ליעד בזמן.
| 28/1/14