מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מערכות הבהוב וכריזה לרכב

קשה לפספס את רכבי החירום, הנוסעים להם על הכביש וממהרים למקום מסוים, בין אם בעקבות תאונה או אירוע אחר, המצריך מענה או סיוע מידי. יכולתם של רכבים אלה למשוך תשומת לב, ובעיקר גם להתריע בפני הרכבים האחרים על הצורך בפינוי הכביש ובמעבר חלק ומהיר, מתקבלת תודות למערכות מיוחדות של הבהוב וכריזה. מערכות אלו, המוצעות על ידי חברות המתמחות בתחום, כוללות אביזרים שונים, המסייעים בכך.

| 22/1/14
מתוך קטגוריית פרטי

מה כוללות במסגרתן מערכות אלו

ניתן למצוא כיום לא מעט מערכות מיוחדות לרכב, כמו אלו המתפרסמות במגזיני רכבים, כמו מגזין 4X4. אחת המערכות המוכרות כיום הן מערכות הבהוב וכריזה, המיועדות בעיקר לרכבי חירום, כמו רכב משטרתי, רכבי הצלה למיניהם וגם רכבי חילוץ. מערכות אלו יכולות להיות מערכות שלמות של הבהוב וכריזה או רק חלקים בודדים, אותם ניתן להוסיף לרכב הקיים, או למערכת שכבר נמצאת בתוך הרכב עצמו. בעמודי מגזין 4X4 ניתן לראות תמונות וגם פירוט של האביזרים השונים, הניתנים לרכישה במסגרת מערכות אלו, כמו פנסים מהבהבים, זרקורים ומערכת מיוחדת לכריזה, שקשה להתעלם ממנה.

היכן מוצאים אותן

את מערכות ההבהוב והכריזה לרכב ניתן למצוא כיום בארץ והן מיובאות ישירות לחנויות השונות, המעוניינות לקדם מוצרים איכותיים, העומדים בכל התקנים הנדרשים. החברות המייצרות את המערכות האלו הינן חברות בינלאומית, המתמחות בתחום מערכות ההבהוב והכריזה לרכבי שיטור, חילוץ וגם הצלה, מערכות הנחשבות למובילות בתחום וכאלו המשלבות טכנולוגיות מתקדמות ההופכות אותן ליעילות מאוד. את המערכות ניתן לשלב ברכבים מסוגים שונים והן משתלבות באופן מושלם במראהו של הרכב עצמו.

למי מיועדות מערכות אלו וכיצד בוחרים אותן נכון

למי מיועדות מערכות אלו וכיצד בוחרים אותן נכון
על מנת ליהנות מיתרונותיהן של מערכות מתקדמות אלו, חשוב להתאים אותן נכון, ובעיקר לפנות אל בעלי מקצוע המתמחים בתחום זה. התקנה נכונה של המערכת והתאמתה לצרכיו של השירות הנדרש, תאפשר מיצוי מקסימאלי של המערכת והפונקציות השונות, הקשורות אליה. בארץ ניתן למצוא כיום לא מעט מסגרות, העושות שימוש במערכות אלו, כפי שמתפרסם לא אחת במגזין המוכר מגזין 4X4.

רכבים רבים של משטרת ישראל, אמבולנסים וגם רכבים של מכבי אש משתמשים לא אחת במערכות אלו, המאפשרות להם לבצע את עבודתם באופן הטוב ביותר ולמשוך את תשומת הלב הנדרשת במצבי חירום או במקרים בהם הרכב עצמו ממהר למקום האירוע. גם רכבים של חברות שונות, הנדרשות במערכת כריזה איכותית וגם בהבהוב בולט, רוכשות מערכות משוכללות אלו, המשווקות לארץ במחירים חסרי תחרות!
| 22/1/14