מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

טיפול תקופתי לרכבי מזדה פורד

.

| 25/12/13
מתוך קטגוריית פרטי

על פי הוראות יצרן כל רכב אמור לעבור טיפול תקופתי לאחר שגמא 10.000 או 15.000 (ככל שהדגם חדיש יותר כך יידרש טיפול לאחר מספר רב יותר של קילומטרים). הטיפול התקופתי אמור לוודא את כשירותן ואת תקינותן של כל מערכותיו.
בספר הרכב של יצרנית הרכב מפורטים זמני הטיפול - הנאמדים בזמן או בקילומטרים – אשר ההקפדה עליהם נדרשת בשל העובדה כי נוזלי הרכב ושמניו מאבדים מאיכותם ומיעילותם אם וכאשר הם אינם מוחלפים במועד הקצוב להחלפתם.
בדיקה תקופתית כוללת בדיקה, החלפה וכוונון החלקים השונים. בטיפול תקופתי נדרשת החלפתם של מצתים (פלאגים) שמן מנוע, פילטרים, מסננים ( שמ, אוויר ודלק) ופלטינות.

שאלה של תזמון

מרכיב חשוב ביותר ברכב הוא- רצועת התזמון ( טיימינג)שתפקידה לתזמן בים פעולת הבוכנות ובין זמן הפתיחה והסגירה של השסתומים. קריעת הרצועה תגרום בהכרח לכיבוי המנוע ולעיקום השסתומים, מה שיחייב בהכרח פירוק ראש המנוע ותיקון שעלותו גבוהה. לכן יש הכרח להקפיד על החלפת הרצועה על פי הוראת יצרן ולעשות זאת במוסך מורשה שמכיר את דגמי הרכב המדובר.
יש מרכיבים ברכב אשר החלפתם נדרשת במועדים שונים, כגון: החלפת נוזל הבלמים והחלפת נוזל הקירור האמורה להתבצע פעם בשנתיים. כמו כן נדרשת החלפתו של שמן הגיר על פי הוראת היצרן.
טיפולים תקופתיים במוסך מורשה לרכבים פורד ומזדה מהווים ערובה לכך שבמידת הנדרש כל החלפים יהיו מקוריים, מה שמבטיח שמירה על איכות מיטבית שלהם. מרכז טיפולי מורשה לבדיקת הרכבים ולטיפול בהם מבצע אבחון ממוחשב , בדיקה וטיפול בכל מכלולי הרכב ומערכותיו: שלדה, מנוע, הגה, בלמים, צמיגים, מתלים ( קדמי ואחורי), רצועות, גומיות, אלטרנטור, משאבות, ציריות, איתור נזילות, בדיקת האגזוז ובדיקת האורות.
טיפול תקופתי במוסך המהווה מרכז שירות, אשר כל השירותים ניתנים בו תחת קורת גג אחת - ניהולית ופיזית - מהווה ערובה לשמירה על תקינות הרכב ועל בטיחות הנוהג בו ונוסעיו. אבחון ממוחשב נותן תמונה מדויקת על מצב הרכב ומאפשר לאנשי המקצוע לתת פתרון נקודתי לבעיות ולתקלות שמתגלעות במהלך הבדיקה. לאחר האבחון ניתן מענה בתחום שבו מתחייב טיפול: מכאניקה, חשמל, מיזוג אוויר ועוד.

טיפול שאינו סובל דיחוי

טיפול שאינו סובל דיחוי
טיפול תקופתי הוא תנאי הכרחי לשמירה על תקינות הרכב. היצמדות להוראות היצרן היא חלק בלתי נפרד משמירה על כשירותו. טיפולים במועדים קבועים עשויים למנוע טיפולים בלתי נמנעים בגלל תקלות במערכות הרכב השונות.
כדי לוודא שהטיפולים מתבצעים במועדם חשוב לקיים רישום ומעקב שיאפשר לכם לדעת בכל נקודת זמן האם הגיע המועד לטיפול התקופתי החיוני.
במוסך מורשה לטיפול ברכבים מדגם מזדה ופורד תוכלו לקבל את כל המידע הנדרש וייעוץ כיצד לנהוג- תרתי משמע- ברכב ועם הרכב, על מנת לאפשר לעצמכם ליהנות מנסיעה בטוחה ורגועה, בידיעה כי הרכב מטופל היטב במרכז שירות מקצועי. טיפול תקופתי על פי הספר הוא תנאי הכרחי לתחזוקתו הנאותה של הרכב. היא מאפשרת לבעליו לנהוג בו בביטחון.


לטיפול מקצועי ושירות אמין עם ניסיון, אנו ממליצים על מרכז שירות אדיב א.אורמוזה – מוסך מאזדה פורד בירושלים.
| 25/12/13