מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מה עושים כשהמפתח בפנים?

נהגים שננעלים מחוץ לרכב באיזור המרכז, לא תמיד יודעים מה לעשות או איך להתמודד עם הסיטואציה. הזמנת מנעולן ברמת גן או בתל אביב בהחלט יכולה לעזור, אך כדאי להכיר מספר טיפים, שיבטיחו הזמנת איש מקצוע אמין

| 23/12/13
מתוך קטגוריית פרטי

מפתח שננעל בתוך הרכב מייצג בעיה גורפת הקיימת בכל סוגי הרכבים ללא יוצא מן הכלל. בניגוד למה שנהוג לחשוב, זו לא בעיה של רכבים ישנים בלבד. אפילו ברכבים עם מערכת הגנה מתקדמת והנעה ללא מפתח יכול להיווצר מצב דומה. בסופו של דבר, הסיבה העיקרית למפתח הננעל בתוך הרכב היא חוסר תשומת לב של הנהג.

אין מפתח ספייר? כדאי להזמין מנעולן

יש הרבה רכבים שננעלים אוטומטית לאחר סגירה של הדלת, ורכבים הננעלים אחרי מספר דקות ללא תנועה. הדבר הראשון אותו צריך לעשות הוא לברר לגבי מפתח ספייר. במידה וננעלים מחוץ לרכב בקרבת הבית, שווה לחזור ולבדוק האם ניתן להשתמש במפתח חלופי על מנת לנטרל את הנעילה. בכל מקרה, מומלץ להימנע מניעור של הרכב או מניסיונות פריצה כושלים. פעולות אלו צפויות להפעיל את האזעקה, לבזבז את המצבר, ובמקרים מסוימים אפילו להביא להזמנת משטרה.

במידה ואין מפתח ספייר, הפעולה ההגיונית היחידה היא להזמין מנעולן. ברחבי המרכז יש שירותי פריצה מגוונים, הניתנים על ידי אנשי מקצוע. מנעולן ברמת גן לדוגמא יכול להגיע בתוך דקות ספורות אל כל מקום בגוש דן, לרבות שכונות מרוחקות או איזורי תעשייה. אלו הדרישות העיקריות מהמנעולן:

1. פריצה בשיטה מתקדמת ומבלי לגרום נזק לרכב
2. הסמכה לשירות ותעודת יושר מטעם משטרת ישראל
3. זמינות מירבית גם בשעות הקטנות של הלילה
4. שירות שכפול מפתחות, כולל מפתחות חדשניים וחכמים

תושבי המרכז צריכים לוודא, כי המנעולן מתחשב בצרכים, בהעדפות ובתקציב שלהם. מנעולן ברמת גן לא צריך לנצל את המצב בו אדם ננעל מחוץ לרכב על מנת לגבות מחיר יקר. במידה והזמן מאפשר זאת, עדיף לקבל המלצות על מנעולנים, ולקרוא מידע באתרי האינטרנט השונים. זכרו, כי המנעולן נחשף אל פריטים רגישים, ולכן עדיף לשלם על שירות מקצועי ואמין מאשר להתפשר על נותן שירות ללא ניסיון או הסמכה.

אתם לא היחידים שננעלתם מחוץ לרכב

נהגים רבים ננעלים מחוץ לרכב, ולא תמיד יודעים מה לעשות. ברוב המקרים הנעילה יוצרת לחץ נפשי ופיזי, מעכבת את לוח הזמנים היומי, ויכולה ליצור בעיות חברתיות במקום העבודה או הלימודים. עדיף להיערך מראש למצב של נעילה מחוץ לרכב, ולוודא נוכחות של מפתח ספייר בארנק, בתיק או לכל הפחות בבית.

בנוסף, מומלץ להחזיק במספר טלפון נגיש של מנעולן ברמת גן. חייגו אל המנעולן הזה בכל מקרה של התלבטות, והימנעו מפריצה עצמאית של הרכב. מי שננעל מחוץ לרכב אמנם חש עוגמת נפש, אך בעזרת מנעולן מקצועי אפשר להתגבר על הבעיה תוך זמן קצר.
| 23/12/13