מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מכירת רכב משומש

הליך של מכירת רכב בשנים האחרונות הפך לקצת יותר קשה משהיה בעבר.. אם בעבר כל שהייתם צריכים לעשות הוא רק להצמיד מודעה לחלון הרכב עם פרטי הרכב שלכם, כעת השוק רווי במכוניות יד שנייה וברגע שהתחרות קצת יותר גדולה בשוק המכוניות יד שנייה, יש צורך בשימוש בכלים שונים כמו האינטרנט או סוכנויות הרכבים כדי לבצע מכירה משתלמת של הרכב שלכם..

| 19/12/13
מתוך קטגוריית פרטי

אז הגעתם אל היום המיוחל והחלטתם לשדרג את המכונית המשפחתית שלכם, החלטתם לפרסם מודעה באתרי אינטרנט שמכילים הודעות יד שנייה של רכבים וגם פרסמתם את הרכב שלכם במקומון השבועי במודעה שמבטיחה לבעלים העתידיים של הרכב אחריות מלאה על כך שהרכב היה מטופל רק במוסך המורשה וקילומטרז' נמוך היות והייתם נוסעים עם הרכב לעבודה וחזור בכל יום נתון.. האם זה מספיק? לאו דווקא, לפעמים אנחנו נאלצים למכור את הרכב לצורך פירוק רכבים .

.. לא בטוח.. היום קצת יותר קשה לבצע מכירת רכב מבעבר, דבר שמצריך מכם עוד הכנסה של עוד כמה אלמנטים-

ראשית, דאגו לפרסם את הרכב שלכם בכמה שיותר מודעות פרסום ובכמה שיותר כלי פרסום- זה יכול להיות האינטרנט- בחרו להפיץ מודעה בכל אחד מאתרי האינטרנט שמציע לפרסם בחינם מודעות יד שנייה של מכירת רכב, היות וישנם כאלו שבוחרים להיכנס או מכירים רק אתר אינטרנט אחד שמתפרסים בו מודעות יד שנייה של רכבים..

בנוסף, תדאגו שתמיד הרכב שלכם יהיה נקי.. למרות שעבור רבים יכול ניראה כי מדובר בפרט שולי למדי, זכרו כי רבים בוחרים לחשבו או מסיקים מסקנה שבמידה והרכב ניראה נקי ושמור, הדבר מעיד על התנהגות הבעלים והתחזוק הכללי של הרכב לאורך התקופה שבה הרכב היה בבעלותו.. אמנם לא צריך בכל יום לשטוף את הרכב במכון שטיפה אך בכל זאת, תדאגו לעשות את זה פעם אחת בשבוע במידה ולא הקפדתם לעשות זאת עד עכשיו.. הרושם הראשוני לגבי הרכב הוא מה שבדרך כלל יכול להשפיע על ההחלטה של הקונה הפוטנציאלי לעשות את העסקה או לוותר.

לבסוף, תדאגו לפרסם את הרכב למכירה רק לאחר שביצעתם את הטיפול התקופתי של הרכב, הטסט וחידוש רישיון הרכב.. ישנם רבים שמבחינתם אלו הדברים שעשויים להכריע את הכף לגבי ביצוע הליך הרכישה. חשוב לזכור כי גם במידה והרכב שלכם צריך לעבור טיפול תקופתי או טסט בחודש- חודשיים הקרובים, דעו להיות גמישים ולהוריד מהמחיר שאתם דורשים את העלויות בגין הטיפולים הנ"ל וכמובן שאל תתנו לעסקת המכירה ליפול על הדברים הללו.
| 19/12/13