מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מה חשוב לדעת בעת ההגעה למוסך מורשה

צריכים להכניס את הרכב שלכם למוסך? חשוב מאד להכניס את הרכב למוסך מורשה כחוק וחבר באיגוד המוסכים. מה משמעות הדבר? המשמעות היא שהמוסך עובד תחת פיקוח של משרד התחבורה והרכב מטופל תחת סטנדרטים גבוהים. מנגד טיפול במוסך שאינו מורשה יכול לגרום לנזקים רבים כגון שימוש בחלקי חילוף מזויפים.

| 9/12/13
מתוך קטגוריית פרטי

מהו מוסך מורשה?

אמנם אתם מכירים את הרכב שלכם הכי טוב, אבל בכל זאת ישנם בעלי מקצוע המכירים את הרכב שלכם יותר טוב. למרות העובדה שאתם נוהגים ברכב מדי יום. יחד עם זאת אין כמו בעל מוסך מורשה שעבר הכשרה מקצועית כלשהי על מנת לראות אילו בעיות יש ולפתור אותן בדרך הטובה ביותר.

כל בעל רכב צריך להכניס את רכבו למוסך מדי פעם על מנת שהרכב יעבור טיפול מקיף ויגיע לבעלים כמו חדש. אחד המקומות בהם הרכב יעבור טיפול הוא מוסך מורשה. מוסך מורשה הינו מוסך בעל רישיון ממשרד התחבורה. המכונן מוסך מורשה רנו וניסאן הינו מוסך בו מתבצעים טיפולים שונים בכפוף לאישור משרד התחבורה.

מה היתרונות של מוסך מורשה?

בהגיעכם למוסך מורשה אתם יכולים להיות בטוחים כי הטיפול אותו תקבלו יהיה טיפול מקיף ובהתאם לחוקים.תחום הרכב בישראל נחשב למפותח במיוחד ולכן ניתן לראות לא מעט מוסכים אך לא כל מוסך הינו מוסך מורשה.

• קבלת יומן טיפולים: בעת ההגעה למוסך מורשה תקבלו יומן טיפולים המאפשר לכם לעקוב אחר הטיפולים שבוצעו במוסך. המעקב אחר טיפולים במוסך יאפשר לכם לדעת בדיוק אילו טיפולים בוצעו ברכב ואילו טיפולים לא בוצעו. כך תוכלו לקבל את המידע הדרוש לכם מיד עם ההגעה למוסך.

• בשונה ממוסכים אחרים, הטיפול במוסך מורשה יקנה לרכב יתרונות רבים מאשר טיפולים במוסך שאינו ידוע. לפיכך, בעליו של רכב שעבר טיפול במוסך מורשה יכול להיות רגוע.

• בטיחות: עובדים במוסך מורשה עברו הכשרות רבות, מה שהקנה להם את האפשרות לבצע טיפולים שונים. עובדים שעברו הכשרה יטפלו ברכב ללא כל בעיה , מה שיבטיח את בטיחות הרכב שלכם. בעת טיפול במוסך מורשה אתם יכולים להיות בטוחים כי הטיפול אותו תקבלו נחשב לטיפול מקיף.

בקשו הצעת מחיר מראש

בקשו הצעת מחיר מראש
בעת הגעה לטיפול במוסך מורשה כדאי לכם לבקש לראות את הצעת המחיר. נניח ומדובר בהחלפת קלאץ' כדאי לבדוק כי המוסך מבצע את כל הפעולות הדרושות. עם הכניסה למוסך חשוב מאד לוודא כי מישהו מהתחום יבדוק את הרכב ויספק הצעת מחיר כתובה על מנת למנוע ויכוחים אחר כך. כאשר אתם מבקשים הצעת מחיר יש לכם ראש שקט כי אתם יודעים כי שהשארתם את הרכב שלכם בידיים טובות. בעת טיפול במוסך מורשה צוות העובדים יתקן את הבעיה במהירות תוך מניעת נזקים נוספים.


המאמר נכתב ע"י אייקה צל ציון – הבעלים של מוסך מורשה רנו וניסאן - המכונן
| 9/12/13