מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

כיצד נבחר חברה לביטוח רכב

תאונות הדרכים בישראל הפכו למכת מדינה. כמעט אין יום בו לא שומעים על תאונות דרכים. בשל המחיר הכבד של תאונות דרכים- בעלי רכבים בישראל חייבים להצטייד בפוליסת ביטוח רכב. כיום ישנן חברות ביטוח רבות המציעות ביטוח רכב, אך השאלה היא כיצד נבחר ביטוח רכב. במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא על בחירת ביטוח רכב.

| 9/12/13
מתוך קטגוריית פרטי

מהי סוכנות ביטוח

כל נהג הנוהג ברכב פרטי חייב לבטח את רכבו בביטוח חובה המגן מפני נזקים שונים שעשויים להיגרם כתוצאה מתאונת דרכים. סוכנות הביטוח היא הגוף האחראי על ייצוג הלקוחות מול חברות הביטוח השונות. כל סוכנות מציעה ללקוחותיה מוצרי ביטוח שונים בהתאם לתקציב.

אילו פרמטרים קיימים בבחירת חברת ביטוח רכב

 אילו פרמטרים קיימים בבחירת חברת ביטוח רכב
ישנם מספר פרמטרים חשובים בבחירת חברת ביטוח לרכב.

• מוניטין: פרמטר זה מתייחס לדימוי שיש לחברת הביטוח כלומר, האם החברה צברה קהל לקוחות רב בגלל הדימוי החיובי שלה.

• ותק: כמו בכל דבר בחיים גם בביטוח, ככל שהחברה צברה ניסיון כך עובדיה יכולים למסור לכם מידע אודות הביטוחים השונים שמתאימים לכם. סוכנות ביטוח ותיקה בעלת ניסיון כוללת רשימה ארוכה של לקוחות.

• מחיר: הפרמטר של המחיר הינו חשוב במיוחד. . חברת ביטוח רכב מאסטר ביט מציעה לכם את חבילת הביטוח הטובה ביותר ע"י השוואה בין חברות ביטוח שונות , פוליסה כזו המתאימה לצרכים שלכם.

• אמינות: בבואנו לבחור חברת ביטוח יש לבחון את אמינות החברה, שכן חברת ביטוח חייבת לייצג בנאמנות את הלקוחות. חברה שתילחם עבור הזכויות של העובדים שלה ותמצא עבורם את המחירים הטובים ביותר.

• המלצות: כדי לבחור את חברת הביטוח הטובה ביותר, יש לחפש המלצות בקרב קרובי משפחה או חברים. חברים או בני משפחה יוכלו להמליץ לכם על חברת ביטוח שהם הסתייעו בשירותיה.

• גובה השתתפות עצמית: פרמטר נוסף שיסייע לכם בבחירת חברת ביטוח הוא בדיקת גובה השתתפות העצמית. במקרה של תאונת דרכים, יש לשלם סכום כסף בגין הנזקים. יחד עם זאת, חברת ביטוח שתבטיח את סכום ההשתתפות העצמית היא חברה מתאימה.

• שירות אישי: בבואנו לחפש חברת ביטוח חשוב מאד לבחון את היחס האישי. בסופו של דבר כולנו רוצים שיתייחסו אלינו בצורה טובה ויעניקו לנו שירות איכותי. שירות אישי יענה על הצרכים של הלקוחות.

• הרחבות ללא תשלום- פרמטר נוסף שיש לבחון הוא עניין ההרחבות. ישנם ביטוחים שונים הכוללים הרחבות. בעת חיפוש אחר חברת ביטוח יש לבחון איזה חברה תעניק את ההרחבות המשתלמות ביותר.

ישנם מגוון רחב של ביטוחים: חברת ביטוח מחזיקה בביטוחים שונים כגון ביטוח חובה, ביטוח מקיף וכן מוצרי ביטוח כגון ביטוח דירה, ביטוח חיים. בחיפוש אחר חברת ביטוח חשוב מאד להביא בחשבון את העובדה כי חברות ביטוח מציעות שלל ביטוחים. ככל שחברת הביטוח תציע יותר ביטוחים, כך תהיה יותר אפשרות בחירה.


נכתב ע"י : שגיב וגנר חברת ביטוח מאסטר ביט
| 9/12/13