מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מה בין חברת הסעות לעולם ירוק ובריא?

.

| 13/11/13
מתוך קטגוריית ירוק

פעמים רבות כשאנו קוראים על היתרונות של שימוש בשירותיה של חברת הסעות עבור עובדים במקומות עבודה, אנו חושבים בעיקר על הנוחות שבדבר. אכן - אין כמו השירות האישי של הסעה שאוספת את העובדים ממקום הבית, מורידה אותם בעבודה, וגם מפזרת אותם בחזרה בסוף יום העבודה. הדבר מסייע מאד ללכידות החברתית במקום העבודה, וכמובן חוסך מהעובדים שלכם את טרחת הנהיגה. אולם, אנו חיים היום בעולם ששם דגש גם על אידאולוגיה חשובה לא פחות מהנוחות של העובד - וזוהי האידאולוגיה הירוקה. אידאולוגיה זו, קשורה כמובן לעקרונות של הגנת הסביבה. כולנו יודעים עד כמה רכבים יכולים להיות מזהמים מאד, ולכן חשוב לשים לב איך שימוש בחברת הסעות או נסיעה של העובדים באוטובוס - תסייע לעולם בריא וטוב יותר

תורמים לאיכות הסביבה שלכם

● פחות רכבים - פחות זיהום: זו משוואה פשוטה מאד להבנה. כל רכב מזהם את הסביבה במידה כזו או אחרת. לכן, ככל שיהיו פחות רכבים על הכביש, כך הזיהום יפחת. אם כל עובד יצא על רכב משלו - הדבר יהיה מזהם במיוחד, והעשן שייפלט יהיה בכמות גבוהה מאד. לעומת זאת אם תצמצמו את כל העובדים שלכם לרכב הסעות אחד - ברור שכמות הפליטה תהיה קטנה הרבה יותר באופן משמעותי. זה נשמע לכם אולי מעט, אבל חשבו על שמונה עובדים, שכל אחד עם הרכב הפרטי שלו - וכעת כשהם ברכב ההסעות, יש פי 8 פחות זיהום מהם!

● פחות הוצאות דלק - כשהרכב נוסע על הכביש, הוא כמובן צורך דלק. מעבר להיבט הכספי של העניין, והעובדה שהיום הדלק יקר מאד, יש גם היבטים סביבתיים לשימוש בשירות של חברת הסעות, מבחינת צריכת הדלק. הדלק שצורכים הוא חלק ממשאבים שהולכים ומדלדלים בעולם - הסולר והבנזין הם משאבים אשר הולכים ונגמרים, וגם משאבים אחרים הולכים ונגמרים, מה גם שבתהליך של ייצור הדלק - יש זיהום גבוה מאד בסביבה. במקום זה, משתמשים ברכב הסעות אחד, וכך צריכת הדלק הכללית יורדת.

● הבדלי זיהום ברכבים - זיהום אוויר הוא לא רק פונקציה של כמות הרכבים על הכביש, אלא גם של סוג הרכבים. אתם לא יודעים איזה רכב פרטי יש לעובדים שלכם - ופעמים רבות אלו רכבים ישנים, שיכולים להיות מזהמים במיוחד. לעומת זאת, רכב ההסעות בהגדרתו יהיה רכב מזהם פחות מאשר רכבים רבים אחרים על הכביש. גם בשיטת הליסינג - רוב רכבי הליסינג שמוצעים למקומות העבודה הם רכבים מזהמים יחסית, והדבר רק מחריף את המצב עוד יותר.

ולכן עוברים לחברת הסעות

לכן, אם אתם רואים חשיבות בשמירה על איכות הסביבה לא רק של העולם והמדינה - אלא בעיקר שלכם, של העובדים, ושל מקומות המגורים של כולכם, וכמובן מקום העבודה, ברור שהשירות של חברת הסעות מהווה את הפתרון הטוב ביותר עבורכם. מעבר לכך, מדובר על פתרון שהוא נוח מאד, משתלם בטווח הארוך, ותורם מאד לשביעות הרצון של העובדים, כך שבהחלט כדאי לשקול את הרעיון בחיוב.

נכתב באדיבות הסעות מטיילי צפת בכנען
| 13/11/13