מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

נגררים לכל שימוש ומטרה

רבים הם האנשים הזקוקים להוביל מטענים שונים באופן עצמאי ולמטרות שונות. יש הזקוקים להוביל חומרי בניין כחלק מעבודתם, ואחרים זקוקים להוביל סטים של כלי עבודה וחלקי חילוף, ויש הזקוקים להוביל ציוד מחנאות לטיולים, כמה זוגות אופניים ואפילו סוסים.

| 16/10/13
מתוך קטגוריית פרטי

לכל המטרות הללו אין צורך בהזמנת משאית או רכב מסחרי, אלא שניתן לעשות שימוש בנגררים מסוגים שונים המיוצרים ומותאמים בדיוק לצרכים אלה. צורת הובלה זו מאד מקובלת, אבל היא מצריכה התקנת וו גרירה לרכב על מנת לרתום את הנגרר לרכב.

וו גרירה

וו גרירה
לא משנה אם אתם זקוקים להוביל מטענים וציוד באופן פרטי או לצרכי העבודה שלכם, ויש לכם נגרר, או שברצונכם לרכוש נגרר, עליכם להתקין וו גרירה ברכב. על וו זה להיות מותאם באופן ספציפי לרכב, לגודלו ולייעוד שלו. יש להקפיד על התאמת הוו לרכב מצד אחד ולנגרר מצדו השני.

ווי גרירה מותאמים לסוגים שונים של רכבים כגון:
• רכבים פרטיים
• רכבי שטח
• רכבים מסחריים
• טנדרים מסוגים שונים

על הווים המותקנים ברכבים אלה להיות מאושרים מבחינת תו התקן הנדרש על ידי מכון התקנים, והם כוללים בין היתר: וו משולב, וו תפוח קבוע וגם וו תפוח נשלף. לכל אחד ממתקנים אלה ייעוד שונה והוא מותקן בהתאם לצרכים שלכם, לסוג הנגרר, משקלו וכדומה. פרט נוסף שחשוב לדעת הוא שלכל רכב יש וו גרירה המותאם לו במיוחד לפי סוג הרכב, דגם הרכב, שנת הייצור וכדומה. התקנה של וו שאינו מותאם לרכב עלולה להוות סכנה לרכב ולנוסעים בו. על ווים אלה להיות מאושרים על ידי משרד התחבורה, והם מותקנים אך ורק על פי הוראות יצרן הרכב, תוך הקפדה על סטנדרט גבוה במיוחד של בטיחות ואיכות.


היתרונות של נגררים

כפי שנאמר, רבים זקוקים להובלת מטענים וציוד באופן עצמאי, והפתרון הטוב ביותר הם מתקני גרירה שיכולים לשמש לכל מטרה. רבים עושים שימוש במתקני גרירה אלה לצרכים פרטיים כמו יציאה לטיולים בשטח וכדומה. מתקני גרירה אלה מאפשרים לקחת איתכם ציוד רב שאינו תופס מקום ברכב, והדבר מאפשר נסיעה הרבה יותר נוחה ונעימה מאשר להיות דחוסים ברכב עמוס בציוד לעייפה. הם מאפשרים לקחת איתכם גם דברים מיוחדים כמו אופני שטח לטיולים, סוסים, והם משמשים גם להובלת מטענים מסוגים שונים.

ניתן למצוא סוגים רבים של מתקני גרירה המשמשים גם את המגזר הפרטי וגם את המגזר המקצועי והעסקי. מתקנים אלה מגיעים בכל צורה וגודל שתבחרו, וניתן להתאים אותם לכל רכב שהוא.

מתקני גרירה אלה משמשים גם מובילי טיולים של רכבי שטח על מנת לסחוב את כל הציוד הדרוש לצורך הטיולים, וניתן לרכוש מתקנים פתוחים, סגורים, ואפילו מתקנים בעלי זרוע הרמה. בנוסף, משמשים ווי הגרירה גם במקרי חירום למטרות חילוץ רכבים שנתקעו, על ידי קשירת הרכב התקוע באמצעות כבל גרירה ומשיכתו.

התקנת ווים והזמנת נגררים

על מנת להיות בטוחים ושקטים בזמן הנסיעה יש להזמין מתקנים אלה רק בחברות מקצועיות, העובדות לפי כל התקנים הבטיחותיים הנדרשים על ידי משרד התחבורה. בנוסף לייצור והתקנת הווים יש לוודא כי כל מתקני הגרירה מחוברים למערכת החשמל של הרכב על מנת להפעיל את אורות הנגרר בעת הנסיעה, ויש להתקין על כל אחד מספר רישוי.

חברה מקצועית ואמינה תספק לכם שירותים מגוונים כגון: מתקני גרירה לפי דרישה מיוחדת, התקנת ווים לכל הרכבים, עגלות נגררות, מתקנים משומשים, ציוד חילוץ, רצועות גרירה וכדומה.

מוגש באדיבות ש.א.ל נגררים לרכב.
| 16/10/13