מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

שכפול מפתחות לרכב

רוב האנשים חושבים ששכפול מפתחות לרכב עושים כאשר מאבדים את המפתחות המקוריים, אבל איך בדיוק ניתן לעשות זאת ללא המקור?

| 15/10/13
מתוך קטגוריית פרטי

שכפול מפתחות עושים כאשר המפתחות נמצאות בידכם, ויש לדאוג כי יהיה לכם צרור נוסף, או שניים למקרה חירום של איבוד המפתחות, שבירת המפתחות, גניבתם וכדומה. את שיכפול המפתחות יש לעשות אך ורק אצל משכפל מפתחות מורשה העובד עם הציוד המתאים בלבד, ולא בחנות כלי העבודה הקרובה לביתכם, שאין לה את הכלים והנסיון המתאימים כדי לעשות שכפולים ראויים ואיכותיים.

שיכפול המפתחות ישמש אתכם במקרים הבאים:

• במקרה של איבוד המפתח, גניבתו או שבירתו
• למקרה שכל אחד מהמורשים לנהוג ברכב ירצה לנהוג בו
• למקרי חירום שונים


כדי שתוכלו ליהנות ממפתחות תואמים בדיוק למקור יש לפנות לחברת שכפול מפתחות שמתמחה בתחום זה מכיוון שבעולם הרכב, כמספר הרכבים מספר המפתחות. אין מפתח אחד דומה לשני, ולכל יצרן רכבים מפתח שונה בגודל ובצורה. על מנת שתוכלו לקבל שכפול נאמן למקור של מפתחות הרכב שלכם על החברה המשכפלת לכם את המפתחות לתת לכם שרות מקיף ומאד ייעודי. על החברה לעבוד עם ציוד ומכונות מתקדמות המותאמות למפתחות של רכבים שונים ומגוונים. עליה להיות מסוגלת לשכפל כל מפתח לכל רכב כולל מפתחות מיוחדים וחכמים. על כל עבודות השכפול עליכם לקבל אחריות כדי שתוכלו לחזור למקום, ולקבל סט חדש במידה והסט ששוכפל עבורכם לא עובד או נתקע וכדומה. בנוסף לשירותים אלה בחברות מקצועיות המספקות שירות שכפול מפתחות לרכב תוכלו לקבל גם שירותים משלימים של שחזור מפתחות, שכפול שלטים למכוניות ושכפול מפתחות רגילים לדלתות של בתים, עסקים, מנעולים שונים וכדומה.

שימו לב מי המנעולן שלכם

שימו לב מי המנעולן שלכם
מעבר לשירות המקיף שחברה לשכפול מפתחות צריכה להעניק לכם ומעבר לאיכות השירות שלה, עליכם לוודא כי המנעולן שעובד עבורכם הוא מנעולן מורשה שעבר הכשרה מקצועית ייעודית, ושיש לו תעודה המעידה על כך. בנוסף, מנעולן חייב בתעודת יושר מהמשטרה על מנת לקבל אישור לשכפל מפתחות ולעסוק בפריצה מקצועית לרכבים או לבתים שנשארו נעולים. במידה ואתם זקוקים לשירות פריצת רכב, עקב איבוד המפתח, יש לוודא עוד בשיחת הטלפון הראשונה עם איש המקצוע כי הוא מורשה ובעל תעודת יושר. יש לזכור כי אתם מפקידים בידיו של אדם זה את היקר לכם מכל – את הרכב, הבית, העסק וכדומה. אין לזלזל בעניין זה ולפטור את עצמכם במחשבה שהבחור זול יותר מהאחרים. יכול להיות שדווקא הבחור הזול והנחמד שהגיע אליכם משום מקום יעלה לכם הרבה יותר משכפול מפתח שעולה כמה עשרות שקלים או מפריצת דלת שעולה כמה מאות שקלים בלבד. הקפידו להזמין רק איש מקצוע מורשה.

הניסיון והציוד קובעים

שכפול מפתחות לרכב תלוי בציוד ובנסיון של משכפל המפתחות, ומוטב לברר אודות משכפלי מפתחות שונים כאשר אתם מעוניינים בשירות זה. לא כל משכפל מפתחות שכונתי, היודע לשכפל מפתחות של דלתות בית, ידע לתת לכם שירות איכותי בכל הנוגע למפתחות רכב, שכאמור מגיעים בצורות ובגדלים שונים אלה מאלה. מפתחות לרכב משכפלים רק אצל אנשי מקצוע המתמחים בכך ולא בשום מקום אחר.

| 15/10/13