מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מלגזות חכמות - לוגיסטיקה ומיחשוב אצל STILL

חברת STILL אשר הוקמה בשנת 1920 מצליחה להפתיע בכל פעם מחדש. הפעם עושה זאת סטיל עם דגמים חדשים, המחדדים את הקשר האדוק בין לוגיסטיקה לבין מיחשוב.

| 15/10/13
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

למרות העובדה שחברת STILL נוסדה בתור חברה לתיקון מנועים וגנרטורים חשמליים, היא מחזיקה כיום בצוות העובדים המיומן והמנוסה ביותר בעולם בתחום המלגזות. STILL היא חברת בת אחת מתוך ארבע חברות בתוך קבוצת KION, השנייה בגודלה בעולם בייצור מלגזות.

הדגמים החדשים של STILL מציעים חיבור מלא למחשבי בקרה ופיקוח.

בעזרת החיבור למחשבים ניתן לעקוב בכל רגע נתון אחר המתרחש במחסנים. ראשית, החיבור למחשבים מאפשר למנהלי העבודה לפקח אחר פעילות העובדים. המחשבים מנטרים את קצב ההתקדמות של המלגזה, את הפעולות שהיא מבצעת ואת הפונקציונאליות שלה. נתונים אלו מועברים בזמן אמת אל מחשב-על אחד המאגד אותם לכדי סטטיסטיקה ודוחות מסודרים.

בעזרת החיבור למחשבים ניתן לעקוב אחר האופן בו המחסן מתרוקן או מתמלא.

בעזרת החיבור למחשבים ניתן לעקוב אחר האופן בו המחסן מתרוקן או מתמלא.
מנהלי עבודה יכולים להחליט תוך כדי העבודה עצמה האם להוסיף כלים, להפנות משאבים לעבודות אחרות או לשחרר חלק מהעובדים וכך לחסוך בהוצאות. תהליכי ייעול מן הסוג הזה שווים מיליוני שקלים בשנה עבור גופים מקצועיים. מלגזות הן כיום חלק בלתי נפרד מתחום התעשייה, המסחר, היבוא והיצוא, ולכן חברת STILL משקיעה המון בפיתוח טכנולוגיות ממוחשבות.

המערכת הממוחשבת בתוך המלגזות של STILL מתעדת את השליטה בכלי, את התקריות הנוצרות במחסן ואת האופרציה המתבצעת ברמה הכללית. בנוסף, יש משמעות בטיחותית אדירה למערכת הממוחשבת משום שניתן למנוע בעזרתה תאונות.

המערכת הממוחשבת של STILL מציגה נתונים בנושאים הבאים:

- המצב הטכני של הכלי
- הפרעות בתהליך העבודה
- בעיות מכניות
- חלקים ורכיבים תקולים
- בלאי

תקלה במלגזות? קבלו שירות מידי על גבי רשת האינטרנט

התהליך אותו מייצגת המערכת הממחושבת של STILL נועד על מנת לצמצם בהוצאות, לייעל את העבודה וגם להקל על העובדים. בעזרת החיבור לאינטרנט ניתן לזהות באופן מיידי את הסיבות לכשלים ואת דרכי הטיפול המומלצות. לאחר כל תקלה נשלחת הודעה למערכת הבקרה הממוחשבת של STILL. מאותו רגע מופנה מאמץ לטיפול בבעיה בשלט רחוק, ללא צורך בהשבתה כללית של העבודה או בהוצאות נוספות. המערכת חוסכת בשעות השבתה, ומאפשרת ללקוח לעקוב אחר כל תהליכי הטיפול בכלי: החל מרגע קבלת החיווי ועד הסיום. המערכת הממוחשבת מקלה על התחזוקה, מגבירה את השקיפות ותורמת להספק.


לוגיסטיקה ומיחשוב אצל STILL משפרים את יכולת העבודה של תעשיות בכל סדרי הגודל. לא רק חברות גדולות או תעשיות ענק יכולות ליהנות מהמלגזות החדשות, המיובאות לארץ על ידי הספקים המובילים. לסיכום, סביר להניח כי המלגזות המחוברות למחשבים יצליחו לגייס עבור STILL קהל לקוחות חדש, מרוצה ומתקדם. ניתן לשלב את הכלים של STILL בצי המכונות הקיים, וכך ליהנות מהיתרונות בהקדם.

נכתב באדיבות מלגזות קידמה ציוד לתובלה (1971) בע"מ
| 15/10/13