מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

השכרת רכב לתיירים – כל הטיפים

במידה ואתם רוצים ליהנות מעצמאות מוחלטת במהלך החופשה שלכם בחו"ל, ההמלצה הטובה ביותר היא לשכור רכב פרטי. הכנו לכם רשימה של טיפים חשובים שיש לשים אליהם לב על מנת שתוכלו לבחור בחכמה את הרכב שלכם, ולהתארגן בצורה הטובה והחכמה ביותר לקראת ההשכרה. קריאה נעימה.

| 1/8/13
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

יפה שעה אחת קודם

ככל שתקדימו להזמין את הרכב שלכם, כך ייטב לכם. ישנם לא מעט סיפורים על ישראלים שלקחו את הזמן והמתינו עד לרגע האחרון וכאשר הגיעו למחוז חפצם גילו שאין בנמצא רכב המתאים לצרכים שלהם. אי לכך, עליכם להבין מראש באיזה רכב אתם מעוניינים. במידה ואתם טסים עם ילדים קטנים או תינוקות, קחו בחשבון שעליכם להזמין רכב עם תא מטען רחב, במידה ואתם צפויים לנות באזור מושלג, שימו לב שאתם מזמינים רכב מתאים ובמידה ואתם זוג, שימו לב שאתם לא מזמינים מכונית משפחתית גדולה ויקרה שלא לצורך.

החזרת הרכב השכור

ברוב חברות ההשכרה נהוג לחשב את משך השכירות בפרקי זמן של 24 שעות מהרגע בו הוא נאסף בפועל. כל איחור מעבר לזמן שהוסכם עליו יכול לעלות לכם ביוקר. אי לכך, הקפידו להתארגן בהתאם ולהחזיר את הרכב בתום התקופה שהסכמתם עליה מראש. בנוסף חשוב מאוד לזכור למלא את מיכל הדלק לפני ההחזרה. במידה ואתם מחזירים את הרכב מחוץ לשעות הפעילות של סניף החברה ממנה לקחתם את הרכב, עליכם להחנות אותו בחניון של הסניף ולשלשל את המפתחות ואת חוזה השכירות לתיבה הייעודית שנקראת key box.

נקודות שיש לברר מול חברת ההשכרה

כאשר אתם לוקחים את המפתחות יש לברר מה עליכם לעשות במקרי חירום. בקשו מנציג החברה את מספרי הטלפון שעליכם להתקשר אליהם במקרה של תאונת דרכים, במקרה של תקלה מכנית ועוד. הקפידו על כך שבמקרה של תקלה טכנית ברכב, תקבלו שירותי גרר ורכב חלופי. כמו כן עליכם לוודא כי הרכב אותו אתם מקבלים לידיכם הוא אכן הרכב שהזמנתם וכי הוא מצויד בכל האביזרים שהזמנתם (מערכת ניווט לוויני, כיסא לתינוק ועוד). במידה ואתם מתכוונים לעבור דרך מדינות כגון שוויץ, סלובניה והונגריה, חשוב לדעת כי יש להצטייד מבעוד מועד במדבקות מיוחדות כאשר עוברים במעברי הגבול. בררו מראש האם הרכב מצויד במדבקות המתאימות בהתאם למדינות בהן אתם עתידים לעבור.

הכתבה באדיבות אתר www.hotelslove.co.il
| 1/8/13