מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

חלקי חילוף במוסך לא מורשה מזהמים את הסביבה

כותרת המאמר עשויה להיכתב באופן שונה- חיובי: חלקי חילוף במוסך מורשה אינם מזהמים את הסביבה. הקפדה על הוראות היצרן ושימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד, כפי שניתן להיווכח בכל ביקור בתוך מוסף צ'מפיון מוטורס בתל אביב, היא אחד האמצעים החשובים והמהותיים ביותר שצריכים להינקט על מנת למנוע זיהום אוויר.

| 31/7/13
מתוך קטגוריית פרטי

חלקי חילוף מקוריים של יצרנית רכבי צ'מפיון מוטורס מיוצרים על פי תקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים ויוצאים לשוק הרכב רק לאחר אישור של בקרי איכות מקצועיים.
לבד משימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד, המבטיחים שמירה על תקינות כל מערכות הרכב ומכלוליו, נדרשת גם הקפדה על קיום טיפולים קבועים במועדם, שאף הם צריכים להיעשות בדיוק על פי הוראות יצרן.

למה לטפל רק במוסך מורשה?

מוסך מורשה מציע ומאפשר לכם מסגרת מקצועית לטיפולים סדירים ולמעקב רצוף ועקבי אחרי מצבו של הרכב שלכם, לרבות טיפולים תקופתיים בקיץ ובחורף. המוסך המורשה עשוי לשמש לכם גם סמכות מקצועית לקבלת ייעוץ על אודות נהיגה מושכלת, גם כדי לחסוך דלק וגם כדי לצמצם ואולי אף למנוע כמעט כליל זיהום אוויר.
אחת הפעולות הפשוטות והקלות (כביכול...) לצמצום הזיהום הוא שמירה על נסיעה במהירות שלא תחייב אימוץ המנוע לאורך זמן אבל בהחלט מומלץ לרדת מדי פעם להילוך נמוך ולנסוע במהירות גבוהה למשך כשתי דקות, כדי לאפשר למנוע לפתוח אתה המעברים ולהוציא החוצה את הלכלוך.
ככל שהרכב מזהם פחות כך, בהתאמה, משתפר התפקוד שלו והופך להיות חסכוני יותר בצריכת הדלק. עם זאת, בכל מקרה שבבדיקה מתברר שקיים זיהום אוויר חריג (גם בעת מבחן הרישוי השנתי- טסט- נמדדת רמת זיהום האוויר) הדבר עלול להעיד על קיומה של סתימה או תקלה כל שהיא ברכב. מוסף צ'מפיון מוטורס בתל אביב יבדוק ויאבחן את הסיבה לכך.

עוד טיפים לחסוך בזיהום אוויר

בתחנות דלק שונות ובמקומות אחרים מוצעים לכם תוספי דלק המיועדים להפחית את רמת זיהום האוויר. מאחר שרובנו אינם בעלי מקצוע בתחום מכונאות רכב ואין לנו ידע על אודות ההבדלים בין התוספים השונים, אל לנו להתפתות לרכישת התוסף המוצע, היות שהכנסת תוסף שלק לסוג רכב שאינו מתאים לו עלול להרוס את מסנן החלקיקים של הרכב ובכך לפגוע בכשירותו.
עיניכם הקוראות עדות: על מנת לצמצם את זיהום האוויר ברכב לא נדרשות פעולות חריגות אבל חשוב להקפיד בקפידה יתרה על קיומן של פעולות אלו, אשר כל אחת מהן מהווה תרומה לשמירה על איכות הסביבה.
תחזוקה שוטפת של הרכב, טיפול 10.000 ק"מ או 15.000 ק"מ (על פי הוראות יצרן), הכנת הרכב לחורף, טיפול נוסף בקיץ ושימוש בחלפים מקוריים בלבד – כל אלה הן פעולות שכל נהג אמור להקפיד עליהן.
מי מכם שנהנים משירותיו המקצועיים של מוסך צ'מפיון מוטורס בתל אביב ודאי יודעים כי הרכב שלכם מופקד בידיהם של הטובים בבעלי המקצוע, אשר נותנים מענה גם לסוגיית זיהום האוויר.

המאמר נכתב באדיבות:
מרכז שירות ח.ח יפו – ת"א, מורשה היבואן צ'מפיון מוטורס, מוסך פולקסווגן, סיאט בתל אביב
| 31/7/13