מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

כל מה שצריך לדעת על השכרת רכב בישראל

על מנת להשכיר רכב בישראל, יש לפנות אל סוכנות מוכרת ומנוסה. התייעצות עם הסוכנות תוכל לעזור לכם להשיג מחיר נוח, לבחור בין סוגי רכבים, ולהבטיח טיול בלתי נשכח.

| 22/7/13
מתוך קטגוריית פרטי

על מנת להשכיר רכב בישראל, יש לפנות אל סוכנות מוכרת ומנוסה. התייעצות עם הסוכנות תוכל לעזור לכם להשיג מחיר נוח, לבחור בין סוגי רכבים, ולהבטיח טיול בלתי נשכח.
השכרת רכב בישראל שונה מהשכרת רכב במדינות אחרות. תוכלו לנסוע אל הצפון, ולקחת את הילדים אל שמורות הטבע, להיכנס אל המרכז, וליהנות מאתרים רבים או להגיע עד אילת ולנפוש על שפת הים. רכב ממוזג, נקי וחף מתקלות הוא תנאי לחופשה מוצלחת, ואין להקל ראש בבחירת הסוכנות.

איך מוצאים סוכנות להשכרת רכבים?

לאחר שפונים אל סוכנות להשכרת רכב יש לבדוק מה הן האופציות הרלוונטיות. סוכנויות גדולות מציעות את הרכבים הבאים להשכרה קצרה או ממושכת:
- רכבים מסחריים
- רכבי יוקרה
- רכב עם 7 מקומות
- רכב משפחתי
- רכב לחתונה
- רכב מיני
כפי שניתן להבין מתוך הרשימה החלקית של אפשרויות, השכרת רכב בישראל דורשת בראש ובראשונה הגדרה של הצרכים. בדקו מראש מה המטרה שלכם בהשכרת הרכב. במידה ואתם מעוניינים בטיול, רכב משפחתי ייתן מענה לרוב הצרכים. לעומת זאת, השכרה של רכב לתקופה קצרה, ולאירוע מיוחד כמו חתונה תחייב היכרות עם דגמים אחרים. רכבים מסחריים מתאימים לאנשי מקצוע המבצעים עבודה בעיר זרה, לעומת רכבי יוקרה המיועדים עבור אנשי עסקים המגיעים אל ישראל לתקופה קצובה.

בדיקות לפני החתימה על חוזה ההשכרה

יש מספר בדיקות אותן כדאי לבצע לפני שפונים אל סוכנות השכרת רכב בישראל:
א. נוחות – רכב שכור אמור להקל על החיים שלכם. בחרו רכב המאפשר נסיעה בטוחה, ואל תתביישו לבקש נסיעת מבחן לפני החתימה על חוזה ההשכרה.
ב. מחיר – אין צורך בפריצת מסגרת התקציב על מנת ליהנות מרכב מושכר בישראל. המחיר הוא אינדיקציה חשובה למסירות של הסוכנות אליה פניתם. השוו בין הצעות מחיר שונות, בררו לגבי הטבות, ובדקו כיצד ניתן להפחית עלויות. בנוסף, בדקו מה תהיה צריכת הדלק הצפויה עם כל רכב אותו תבחרו.
ג. יחס אישי – לא תמיד אפשר לדעת מראש אילו בעיות יצוצו לאחר השכרה של רכב. תפקידה של הסוכנות אליה פניתם היא להעניק לכם גב ושקט נפשי. בררו איזה סוג של אחריות חלה על ההשכרה, ואילו פתרונות עומדים לרשותכם עם התעוררות של בעיות בלתי צפויות.
עוד נושא אליו כדאי להתייחס לפני שמשכירים רכב בישראל הוא ההגבלות על נהג חדש. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא בכל מדינה יש הגבלות זהות על נהגים חדשים וצעירים. כדאי לעקוב אחר העדכונים בחוק, ולבחון כיצד נהיגה של נהג חדש ברכב משפיעה על ההשכרה.
לסיכום, בעת השכרת רכב בישראל יש לשים לב לבחירת הסוכנות, סוג הרכב, ביצוע בדיקות כלליות והמשמעות עבור נהגים חדשים. בחינה של הנושאים הללו תאפשר לכם לבצע השכרה מוצלחת, וליהנות מהרכב בצורה אופטימאלית.

הכתבה באדיבות - אביב השכרת רכב
| 22/7/13