מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

כיצד בוחרים חברה להשכרת אוטובוסים?

השכרת אוטובוסים היא פתרון מצוין עבור קהל יעד רחב. ראשית, ההשכרה מתאימה לסוכנויות נסיעות המעוניינות להציע חבילת תיירות. שנית, בעלי חברות ועסקים מתעניינים לעיתים קרובות לגבי אוטובוסים המיועדים לימי גיבוש.

| 22/7/13
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

השכרת אוטובוסים היא פתרון מצוין עבור קהל יעד רחב. ראשית, ההשכרה מתאימה לסוכנויות נסיעות המעוניינות להציע חבילת תיירות. שנית, בעלי חברות ועסקים מתעניינים לעיתים קרובות לגבי אוטובוסים המיועדים לימי גיבוש. בנוסף, תמיד אפשר לברר לגבי השכרת אוטובוסים עבור גופים מוסדיים כגון בתי ספר, משרדי ממשלה, קייטנות ועוד. אך כיצד בוחרים את החברה המתאימה, ואילו נושאים כדאי להדגיש בעת קבלת הצעות מחיר? המאמר הבא יעזור לכם לעשות סדר במגוון האפשרויות.

צי רכבים, מקצועיות ומחיר

על מנת לבחור חברה להשכרת אוטובוסים יש לשים לב למספר נושאים. השכרה מוצלחת מתחילה מצי רכבים גדול ואיכותי. כיום ישנם סוגים רבים של אוטובוסים וחברות המייבאות מותגים שונים. הצי המיועד להשכרה צריך לכלול אוטובוסים מרווחים, מאובזרים וחדישים. רק עם האוטובוסים הללו ניתן לנצל את יתרונות ההשכרה לתקופה קצרה או ארוכה. אלו המאפיינים שיעזרו לכם לזהות צי מתקדם של אוטובוסים:
- מספר מקומות של 52-56 נוסעים
- איבזור בחגורת בטיחות
- פנסי אזהרה
- אישור בטיחות נדרשים מטעם משרד התחבורה
- פיקוח רציף של קצין בטיחות
- חווית נסיעה משודרגת של כל נוסע
- חבילת בידור הכוללת טלוויזיה, DVD, מערכת שמע
- מקרר
- מיזוג אוויר
השכרה של אוטובוסים מחייבת התנהלות מול חברה מקצועית ואמינה. החברה צריכה לספק ללקוח אחריות מלאה על האוטובוסים. עליה להקפיד על טיפולים שוטפים, רכישת ביטוח, ולעיתים גם הכשרת נהגים ומדריכי טיולים. חברת בעלת ניסיון תדע להתמודד עם בעיות בלתי צפויות, ותעמיד לרשות הלקוח צוות של אנשי מקצוע.
בעת בחירה של חברה להשכרת אוטובוסים כדאי לבחון גם את ההיבט הכלכלי. המחיר של ההשכרה ייקבע על פי פרמטרים קבועים. השכרה ארוכה תוריד את המחיר ליום, בעוד השכרה קצרה עשויה להיות יקרה יותר באופן יחסי. גם השאלה האם יש צורך בליווי של מדריך יכולה לייקר או להוזיל עלויות. מעבר לכך, השיקול הכלכלי שלכם צריך להיות מבוסס על עלויות הדלק. השכרה של רכבים אינה כוללת את התדלוק, ולכן יש לבחון מה המסלול המתוכנן.

המלצות והגדרת צרכים

המלצות יכולות לעזור בעת בחירה של חברה להשכרת אוטובוסים. לקוחות מרוצים מספרים הרבה על החברה, מחזיקים בידע אובייקטיבי, ומכירים היטב את אופי ההתנהלות מול החברה לאחר ההשכרה. דרך אחת לקבל המלצות היא לפנות אל קולגות מתחום התעסוקה. דרך נוספת היא לקרוא מידע באתרי אינטרנט ופורומים, להתייעץ עם בעלי החברה, ולבקש לראות מכתבי המלצה.
לבסוף, בחירה של חברה להשכרת אוטובוסים תלויה בצרכים ובדרישות שלכם. אם ברצונכם להשכיר את האוטובוס לטובת הסעות של ילדים, בדקו את ההתאמה של התנאים אל קהל היעד. לעומת זאת, השכרה לצורך נסיעות עם תיירים תחייב התייחסות שונה. הצרכים והדרישות חייבים לעלות בקנה אחד עם מה שחברת ההשכרה יודעת להציע. רק כך תוכלו להשכיר אוטובוסים נוחים, בטוחים ומשתלמים, אשר ישדרגו את הטיול שלכם.

הכתבה באדיבות - מסיעי כל גיל אוטובוסים
| 22/7/13