מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

טיפול ותחזוקה של רכבים מסחריים

בין אם הרכב המסחרי שלכם התקלקל ובין אם הוא זקוק לטיפולי תחזוקה שוטפים, כדאי לפנות למוסך מורשה המתמחה בטיפולי תחזוקה של רכבים מסחריים. מדוע? על כך במאמר שפניכם.

מערכת קמש | 10/3/13
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

כל בעל רכב יודע שעליו לפנות למוסך בזמן שהרכב שלו זקוק לטיפול תקופתי או לתיקון נזקים, ושרצוי לפנות למוסך מורשה. הדבר נכון מן הסתם גם לגבי רכבי מסחר, אלא שהפעם לא מספיק שהמוסך יהיה מורשה אלא שגם יתמחה בביצוע טיפולים לרכבים מסחריים.

מוסך מסודר שמספק שירות מ- א' ועד ת'

מוסך מסודר שמספק שירות מ- א' ועד ת'
במוסך מורשה המתמחה בשירות טיפול ותחזוקה לרכבים מסחריים ניתן למצוא את כל הציוד וחלקי החילוף וכן את כל השירותים הדרושים תחת קורת גג אחת. עובדה זו מאפשרת לכם לקבל מענה מושלם לכל צורך שמתעורר, בכל רגע נתון. באמצעות המכשור הקיים במוסך כזה, ניתן לאבחן גם תקלות נסתרות ולתקנם בקלות, במהירות וביעילות.

בטיחות קודם כל

מוסך פשוט אשר מטפל בכל סוגי הרכבים לא תמיד מסוגל לספק מענה מקצועי ואמין בעת הצורך, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר ברכבים מסחריים. כידוע, טיפול חובבני עלול לסכן את חייכם. לכן, עדיף לפנות למוסך מורשה, ולהשקיע עוד כמה שקלים בתיקון ובטיפולים השוטפים, ולו רק בשביל השקט הנפשי שלכם.
עובדי מוסך מורשה הם אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים בעבודתם. ברשותם ידע רב וניסיון עשיר, והם מתמחים בדגמי רכבים של חברה ספציפית. העובדים עוברים הכשרה מסודרת על ידי היצרן, בהם מועבר להם חומר תיאורטי ומעשי, שבסופו של דבר הם נבחנים עליו. כל אלה מאפשרים להם להעניק שירות מקצועי ובעלי רכבים יכולים לדעת שהם השאירו את הרכב בידיים טובות, במוסך שניתן לסמוך עליו, שבו נמצאים כל החלפים שתוכננו כך שיתאימו ספציפית לרכב שלהם, מה שיאפשר להם ליהנות מרכב תקין לאורך זמן.

גם לכם יש רכב מסחרי של פיאג'ו?

רכבים מסחריים מתוצרת פיאג'ו כבשו את לב הישראלים בסערה. ניתן לראות יותר ויותר רכבים על הכביש ומדובר במגמה שמסרבת לגווע. פיאג'ו – יצרנית הרכב האיטלקית – שחררה דגמים רבים אשר מתאימים לבעלי מקצוע בעלי צרכים שונים, שלכל אחד מהם היא מצליחה לספק מענה מושלם. הרכב ידוע באמינותו ובצריכת הדלק הנמוכה שלו. כתוצאה ישירה מכך הוא מוזיל באופן משמעותי את עלויות האחזקה. עם זאת, כל רכב זקוק לטיפולים ולשירות תיקונים מדי פעם, למשל: תיקוני פחחות, חשמל ומכניקה, דיאגנוסטיקה, העברת טסטים שנתיים וכדומה וכל גם רכבי פיאג'ו. פנייה למוסך מורשה פיאג'ו המתמחה ברכבים מסחריים, יכולה לעזור לכם להפיק את המיטב מהרכב שלכם. במוסך תוכלו לקבל שירות מהיר ומקצועי, על מנת שתוכלו להמשיך בסדר יומכם ובעבודתכם ללא עיכובים מיותרים.

המאמר נכתב באדיבות מוסך גירים 2000 - המוסך היחידי באזור מרכז הארץ אשר מתמחה בדגמי פיאג'ו טיפר ופיאג'ו מקסי הנפוצים בישראל.

תוכלו למצוא אותנו גם בגוגל+
מערכת קמש | 10/3/13