מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

הסעות לעובדים וכולם מרוויחים

שירותי הסעות לעובדים נוחים ביותר הן עבור המעבידים והן עבור העובדים, עם זאת, חשוב לבחון היטב את טיב השירות, בדגש על תחזוקת רכבים ומקצוענותם של הנהגים, וכל זאת לפני חתימה על הסכם שירות.

| 9/9/12
מתוך קטגוריית ירוק

הסעות לעובדים וכולם מרוויחים

שירותי הסעות לעובדים נוחים ביותר הן עבור המעבידים והן עבור העובדים, עם זאת, חשוב לבחון היטב את טיב השירות, בדגש על תחזוקת רכבים ומקצוענותם של הנהגים, וכל זאת לפני חתימה על הסכם שירות.
הסעות לעובדים הינם שירותים שרבים מהמעסיקים בוחרים להעניק לעובדים שלהם, כאשר שני הצדדים מרוויחים מהסעות איכותיות. עם זאת, שירותי הסעות בעייתיים עלולים לסבך את המעסיק. מסיבה זו חשוב ביותר לפנות לחברה איכותית שמספקת שירות מעולה, העונה על דרישות החוק.

יתרונות ההסעות לעובדים

קשיי התחבורה בארץ בולטים ביותר, שכן תחבורה ציבורית אינה מגיעה לכל מקום ועמוסה מאוד, שלא נדבר על יקרה. שימוש ברכב פרטי מצריך השקעה כספית בגובה של אלפי שקלים בחודש, וכמובן יש להתאזר בהרבה סבלנות, שכן הכבישים עמוסים ברכבים ובנהגים עצבניים שמאחרים לעבודה. ההסעה, לעומת זאת, מאפשרת לעובד לא להוציא כסף כלל על תחבורה ציבורית בדרכו לעבודה, כמו כן העובד אינו תלוי בשביטות הרכבת או ברפורמה בקווי האוטובוס. הוא גם לא יאחר לישיבה חשובה כי הרכב לא התניע בבוקר. בנוסף, היות והוא פטור מנהיגה, הדרך לעבודה הופכת להיות מהנה ורגועה יותר, ומהווה בעצם זמן טוב לנוח. כך העובדים מגיעים ליום העבודה רעננים יותר.


יתרונות ההסעות למעסיקים

הסעות עובדים מאפשרות למעסיקים לחסוך בהוצאות, שכן עלות הנסיעה של העובד לעבודה מוטלת על המעביד, ולכן על המעסיק לשלם עלות כרטיס בתחבורה ציבורית, או הוצאות החזקת רכב. כדאי לקבל הצעות מחיר להסעות לעובדים מחברות הסעות, ולהשוות את הצעות המחיר הללו להוצאות החודשיות עבור דמי נסיעה לעובדים. הרבה פעמים החשבון הפשוט הזה יגלה יתרון כלכלי בולט לטובת ההסעות המסודרות. בנוסף, בצורה זו המעסיק מבטיח הגעה בזמן ומניעה של איחורים בעקבות תקלות ברכב או בשל פקקים. פרט לכך, כאמור העובדים שמגיעים בהסעה מספיקים לנוח בדרך, ולא מתחילים את יום העבודה כשהם עצבניים ועייפים. שירותי הסעות חשובים במיוחד עבור חברות ומפעלים הממוקמים באזורי תעשייה מרוחקים, שכמעט ואין לשם תחבורה ציבורית טובה.


בוחרים חברת הסעות ? כדאי לשים לב לדברים הבאים:
כדי לבחור חברת הסעות טובה, לא מספיק לעשות סקר שוק מחירים ולבחור בחברה שנותנת לכם את הצעת המחיר הזולה ביותר. חשוב ביותר לבחון מה כוללת אותה הצעת מחיר, בדגש על הנהגים ועל הרכבים. לעיתים, חברות לא מקצועיות מעסיקות נהגים צעירים, שניסיונם וסבלנותם על הכביש משאירים מקום לשאוף ליותר. בנוסף, הם מטפלים ברכבים שלהם במוסכים פיראטיים, שלא ברור מי הסמיך אותם, מתי ולמה ומיהם האנשים שעובדים שם. שני הדברים הללו משפיעים בצורה דרמטית על בטיחות הנסיעה, וזו עלולה להתברר כבעיה ישירה, וגדולה למדי, של המעסיק. היות וההסעה היא חלק מהשירותים אותם מספק המעסיק לעובדים שלו, במקרה של תאונה, המעסיק עלול למצוא את עצמו בבית משפט בשל תביעה בגין תאונת עבודה.
כדי להימנע ממצב זה שאף אחד לא צריך אותו, חשוב ביותר לבחור היטב את שירותי ההסעות שלכם. יש לשאול מיהם הנהגים, מה ותק הנהיגה שלהם ואיפה הרכבים עוברים טיפול. אל תהססו להגיע פיזית לחברה, ולבחון את אמיתות המידע שקיבלתם, כמו גם ניתן להתקשר למוסך שבשירותיו משתמשת החברה ולבדוק האם אכן מכירים שם את החברה הזאת. בדיקות שכאלו יבטיחו לכם שירותי הסעות איכותיים וישמרו אתכם מכל צרה משפטית.


שירותי הסעות יכולים להיות מועילים ביותר, אך יש לדעת מול מי אתם עובדים. תבחנו כמה חברות הסעות, ואל תהססו לשאול אותם שאלו שנוגעות לרמה המקצועית שלהם.
• המאמר נכתב באדיבות אור ירושלים – חברת הסעות
| 9/9/12