מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

לוקחים את הרכב לטיול? חבל על הדלק!

יוקר המחייה בישראל הוציא מאות אלפי אנשים בקיץ אשתקד כדי למחות על כך ברחובות. עם זאת, לאחרונה הממשלה הכריזה על גזירות כלכליות שונות ונוסף על כל הצרות האלה גם מחיר הדלק התייקר וממשיך להעלות. מאת: שירלי גיא

| 9/8/12
מתוך קטגוריית ירוק

כל העובדות האלה גרמו ליותר ויותר אנשים להחליף את הנופש השנתי שלהם בחו"ל לטיול ברחבי הארץ עם הרכב שלהם. אבל אם אתם באמת רוצים לחסוך עוד קצת בהוצאות שלכם על הטיול, כדאי שבפעם הבאה תשתמשו בשירותיה של חברת הסעות. מדוע? על כך נפרט במאמר זה.

כיום ליטר דלק עולה 7.70 ₪, מחיר שיא חדש שגורם לישראלים רבים לחשוב פעמיים לפני שהם מוציאים את הרכב האישי מהחניה הפרטית שלהם. עם זאת, אותם ישראלים אוהבים לטייל, ובמיוחד ברחבי ישראל. מאחר ובדרך כלל הם מנצלים את סוף השבוע כדי ליהנות ממרחבים ירוקים ומזמן איכות בחיק משפחתם ויקיריהם, הרי שאין להם ברירה אלא להשתמש ברכבם האישי, מאחר והתחבורה הציבורית לא עובדת מכניסת השבת ועד לצאתה. אבל יש אופציה אחרת, טובה לא פחות וכדאית יותר, והיא – להיעזר בחברת הסעות.

לצאת לטיול ולהיכנס למינוס
אינספור משפחות ישראליות מנצלות את מזג האוויר השמשי ויוצאות לטייל בשמורות טבע ובגנים הלאומיים, לסייר באתרי תיירות שונים, להתארח בצימרים ובבתי מלון הפזורים בכל רחבי הארץ או פשוט לבקר אצל קרובי משפחה אשר מתגוררים רחוק מהם. אף על פי שאנשים רבים אינם יכולים להרשות לעצמם חופשה בחו"ל או אפילו חופשה בארץ, הם מרגישים שהם חייבים לפחות במהלך סוף השבוע להתאוורר מהשגרה היומיומית, להתרחק מהבית ומהעבודה, לקחת את הרכב ולהשתחרר מהדאגות אשר נוגעות לכסף. אז הם מוציאים קצת כסף על חניות מסודרות ומרגישים שזה עוד בסדר. עם זאת, כאשר שבוע חדש מתחיל והם מגלים שעליהם לשלם כמה מאות שקלים על דלק, תחושת אשם ממלאת אותם. הסיבה לכך פשוטה: לפתע הם מגלים שההוצאה הכספית שלהם בכלל לא דומה למה שהם דמיינו, והם מבינים שהם מתחילים להיכנס למינוס או שהם ממשיכים להגדיל אותו. כל זה היה יכול להימנע אם רק היו נעזרים בחברת הסעות.

קובעים עם חברת הסעות ולא נגררים להוצאות
במציאות כלכלית, כמו זו של מדינה ישראל, צריך להישאר כל הזמן עם היד על הדופק. גם כשיוצאים לטיול, לסיור או לביקור, אי אפשר לשחרר את כל הגבולות ולהיגרר להוצאות מיותרות. חשוב להקציב סכום מסוים שאתם יכולים להרשות לעצמכם ובהתאם לכך לבחור את סוג הפעילות המתאים לכם. עם חברת הסעות, התכנון הזה בהחלט אפשרי. כל מה שצריך לעשות הוא לקבל המלצות על ספק מקרובי משפחה, מקולגות, מחברים או להיעזר באתרי חוות דעת או בפורומים. לאחר שיש לכם כמה שמות של ספקים, פנו אליהם והסבירו להם מהו המסלול שאתם מתכננים. כל אחד מהם יתן לכם הצעת מחיר. ודאו שהמחיר כולל דלק ותשלום על חניה. כך תוכלו לדעת בדיוק מהו המחיר הצפוי לכם והאם תוכלו לעמוד בו. לאחר מכן, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

יתרונות נוספים
נוסף ליתרון הנ"ל, תוכלו ליהנות מיתרונות רבים אחרים שיש לחברת הסעות מקצועית להציע לכם: אתם לא תבזבזו זמן על איתור מקום שבו מעולם לא הייתם, כיוון שהנהגים בדרך כלל מכירים את אתרי התיירות השונות. כמו כן, במקום לבזבז את האנרגיה שלכם על התרכזות בנהיגה, תוכלו לנמנם בזמן הנסיעה ולהגיע למקום מלאי אנרגיות, מה שיבטיח לכם הנאה מרבית וניצול זמן נכון.

המאמר נכתב באדיבות שיא הסעות
| 9/8/12