מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

סיוען של חברות הסעות בשמירה על סביבה ירוקה

כיום, יותר מתמיד, אנחנו נמצאים בתקופה שבה הולכת וגוברת המודעות לחשיבות הנושא של שמירה והגנה על איכות הסביבה. לכן, יותר ויותר אנשים מחפשים רעיונות כיצד לצמצם את הנזק הסביבתי. במאמר זה נסביר כיצד חברות הסעות הן אחד הפתרונות הטובים ביותר על מנת להבטיח לנו עולם ירוק וטוב יותר. מה הופך את חברות ההסעות לאופציה מוצלחת כל כך? במאמר זה נסקור עבורכם את כל היתרונות שיש להן להציע.

| 7/8/12
מתוך קטגוריית ירוק

מאת: שירלי גיא


צמצום זיהום האוויר הנובע ממכוניות
חברות הסעות מספקות מגוון רחב של אפשרויות, אשר מבוססות על הרעיון של הסעה בוזמנית כמה וכמה אנשים, אשר אמורים להגיע למקום מסוים, למשל – לעבודה, ללימודים, לאטרקציה מסוימת וכו'. האדם שפונה אל חברת ההסעות, מתכנן מסלול שבו האוטובוס עובר בתחנות מסוימות ואוסף משם את כל האנשים בשעה שהוגדרה מראש, על מנת להביא את כולם בו זמנית לנקודת היעד שנקבעה. הודות לשירות זה, מספר המכוניות בכביש קטן. כך שבמקום ש- 50 רכבים יזהמו את האוויר, רכב אחד בלבד יפלוט אדי דלק.

צמצום צריכת הדלק
ככל שיותר אנשים ישתמשו בשירותי הסעות, כך מספר הרכבים על הכביש יצטמצם. הכבישים יהפכו לפנויים יותר, זמני הנסיעה יהפכו לקצרים יותר וצריכת הדלק תלך ותפחת, כיוון שלא תצטרכו יותר לעמוד בפקקי התנועה או לנסוע באיטיות בכבישים עמוסים.

לא רק שמירה על איכות הסביבה
שימוש בשירותיה של חברת הסעות מאפשרת לא רק לשמור על הסביבה, אלא גם ליהנות מיתרונות רבים נוספים:
• לחסוך כסף רב על הדלק – בתקופה כמו זו שאנו חיים בה, שבה ליטר דלק עולה 7.70 ₪, הרי שמדובר בחיסכון ניכר, בייחוד אם הוא מצטבר לאורך תקופה. תחשבו גם על הכסף שתוכלו לחסוך על תשלומי חניה, דו"חות וקנסות – כל אלה כבר הופכים את השימוש בשירותיה של חברת הסעות למשתלם ולכדאי.

• לחסוך זמן יקר – נסיעה חלקה, נטולת פקקים, שבמהלכה תוכלו לישון ולצבור כוחות, תוכל להביא אתכם לנקודת היעד שלכם טעוני אנרגיות. את הזמן הפנוי שהרווחתם מהנסיעה, תוכלו להשקיע בתחביב, בעבודה או בבילוי זמן איכות עם עצמכם ועם יקיריכם.

• לשמור על הבריאות הנפשית והגופנית – לזיהום אוויר יש השפעות נוראיות על הסביבה שבה אנו חיים: הוא זה שגורם לאנשים לפתח מחלות ואלרגיות שונות, שהיריעה קצרה מלהכיל אותן. הוא זה שהופך את האוויר לעכור ולאפרורי, וזה לכשעצמו עלול להשפיע על מצב הרוח שלכם ועל רווחתכם הנפשית. בנוסף, פקקי תנועה גם גורמים לתחושות של עייפות, תסכול וחוסר אונים. עייפות בסיום עבודה ומחשבות טורדניות עלולות גם להפוך אתכם לפגיעים לתאונות דרכים. שימוש באוטובוס של חברת הסעות יכול לעזור לכם להרגיש טוב יותר, הן מבחינה גופנית והן מבחינה נפשית, ולהפחית באופן ניכר את הסיכוי שתהיו חס וחלילה מעורבים בתאונת דרכים.

כמה מילים לסיום
נשאלת השאלה למה לשמור על איכות הסביבה דווקא באמצעות חברת הסעות ולא להיעזר בשירותיה של התחבורה ציבורית? אז התשובה היא פשוטה: התחבורה הציבורית בישראל סובלת מבעיות רבות: היא מיושנת, נוטה לאחר, עוצרת בתחנות רבות, עמוסה לעייפה וזמן הנסיעה בה ארוך במיוחד. אז נכון, שגם היא מסייעת לשמור על הסביבה, אבל השימוש בה פחות כדאי עבורכם בדיוק בשל הסיבות האלה. חברת הסעות מקצועית מקפידה שכל רכביה יהיו חדישים, ובטיחותיים. כמו כן היא מקפידה לעמוד בלוח הזמנים שהוגדר לה, לעצור בדיוק במספר התחנות שצריך ולאפשר לכם את הדרך הנוחה, הנעימה והבטוחה ביותר, עד לנקודת היעד שלכם.

המאמר נכתב באדיבות חברת מסיעי כל גיל בע"מ

| 7/8/12