מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

והקטנוע הנבחר הוא...

סיכום כללי של פעילות תנו לייק לבייק. אחרי שמונה קטנועים וחודש של לייקים, הגולשים בחרו ב...

קמש | 27/12/10
מתוך קטגוריית דו-גלגלי

אז מה היה לנו?

התחלנו עם בחור צעיר שהחליט לעבור לדו-גלגלי אחרי שנים של דוחו"ת חנייה ועמידה בפקקים. שלחנו אותו לעשות רישיון על קטנוע 125 ואפילו מחאנו כפיים כשעבר בטסט ראשון.
המשכנו עם פנייה נרגשת ליבואני הקטנועים ויצאנו למסע חיפוש אחר הקטנוע המתאים ביותר לצרכים של נהג חדש. שמונה קטנועי 125 סמ"ק הועמדו לרשותו של לירון שמצידו עבר על כל אחד ואחד מהם בדקדוק רב ואף זכה להתנסות בנסיעות מבחן על כל אחד ואחד מהקטנועים. ואולי בפעם הראשונה בתולדות הכתובים באינטרנט, זכינו לשמוע חוות דעת של "אנטי מומחה" על קטנועי 125 שאנחנו רואים בכביש בכל יום. חוות דעת של "נהג חדש" שזכה לרכוב על שמונה דגמים שונים ולקבל המלצות מעשרות גולשים.

בדרך עוד נכנסנו ל"אביזריון" וקיבלנו שיעור על איך לבחור קסדה מתאימה ומעיל רכיבה שיתאים לכל עונה ועל אביזרים נוספים לרכיבה בטוחה. זכינו לקבל שיעור קצר מגידי פרדר, ה"גורו" של הרכיבה המודעת על דו גלגלי ואפילו שסחבנו אחרינו כמה שנות רכיבה, הצלחנו ללמוד משהו קטן.

ומה בסוף?

ומה בסוף?
אתם הצבעתם, הגבתם, זכיתם בפרסים ובסוף הקטנוע שקיבל את מירב המלצות הגולשים עם 24% מכלל ההצבעות הוא: ...
סאן יאנג ג'וי רייד

כנראה שלא סתם הוא הקטנוע 125 הנמכר ביותר בישראל.

אתם גם קבעתם שהסטיקר של "תנו לייק לבייק" יהיה...:

למקום השני והשלישי הגיעו יחדיו הפיאג'ו X-evo והסאן יאנג גוי-מקס כל אחד עם 19.5% מקולות הגולשים
ואחרי כל הפרסים ושוברי ההנחות שקיבלתם ואחרי יותר מחודש שחיינו ונשמנו קטנועי 125, לא נשאר לנו אלא להמתין לפעילות הבאה. ובינתיים, תעשו טובה, שאתם עוברים ברחוב או נוסעים במכונית, - תנו לייק לבייק!
קמש | 27/12/10