מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

שדרג לי את העגלה

אי אפשר להישאר אדישים

מערכת קמש | 18/7/10
מתוך קטגוריית פרטי

כל מה שהיינו צריכים לעשות כדי להסב את תשומת לבכם הגולשים, זה לייצר תחרות עם "הילוך שישי", לחשוב על פרס מדליק ולפתוח דף בפייסבוק.
אז חברנו למומחים, הבאנו שופטים רציניים, כתבנו תקנון, והעלינו לאוויר את "שדרג לי את העגלה", פרויקט המאפשר לכל אחד (טוב נו, כמעט לכל אחד) להציג את הרכב שלו ולהסביר לקהל הגולשים למה דווקא לו מגיע שיפוץ כללי ושדרוג רציני ע"י טובי המומחים בארץ.
חשבנו על סרטונים שיצחיקו אותנו, על תמונות מגוחכות או על משהו שנוכל להעביר לחברים בפייסבוק, אבל במקום זה קיבלנו.... חלודה. המון חלודה.
מסתבר, שיש לא מעט אנשים שרק חיכו לרגע הזה ופתאום כאילו מתוך בוידם ענק יצאו "עגלות" למכביר (או יותר נכון גרוטאות), ושאנחנו אומרים עגלות, אנחנו מתכוונים לגושי פח מאובקים שנשכחו לפני עשרות שנים בגרז' של סבא והפכו ברגע לתקווה גדולה ושאיפות ענק של משפחות שאשכרה חיכו לנו. לדוגמא. חבל שבתקנון כתוב שהרכב צריך להיות שמיש ובעל טסט וביטוח (מי כתב את התקנון הזה?).

ויש גם כמה מפתיעים

אבל לא רק גרוטאות קיבלנו. יש כמה סרטונים מושקעים וקורעים כאילו יצאו עכשיו מבית ספר למשחק מול מצלמה. צלמים מקצועיים, זוויות צילום, עריכה מקצועית ותסריט שמזכיר את סרטי בורקס ישנים בבימויו של אבי ביטר. לחץ כאן


זכינו לגלות גם תגליות מרעישות כמו טרנספורטר שטח עם דודה עצבנית מאחורי ההגה, שירותי שטיפה ידנית בצפון הארץ, הרבה מאד ילדים שאוהבים את האבא שלהם ועוד עשרות סרטונים מעולים, מצחיקים וקורעי לב. כנסו והשפיעו - LIKE שלכם יכול לחרוץ גורלות.

התחרות הוארכה עד 25 ביולי 2010 כי לא צחקנו מספיק ואמא אומרת שצחוק טוב לבריאות –אז תמשיכו לשלוח לנו עוד קטעים קורעים כדי שנוכל להעביר את הקיץ בסבבה.

רוצים לראות עוד כמה קטעים גדולים?

סרטון קורע- שכחו שיש גם סאונד בצילום
סרטון וידאו מושקע מבחינת וידאו ועריכה.
וגם סרטים לא ממש ברורים
מערכת קמש | 18/7/10